AUTO CHAROUZ slaví 25 let!

Autor: dne 2 února 2015

Skupina „Charouz“ je historicky prvním značkovým dealerem působícím v ČR po roce 1989. Za dobu své existence prodala více než 300 000 vozů a servisně obsloužila více než 500 000 zákazníků, ve více než 25 lokacích v celé České republice.

Jako jediní dováží na český trh jedinečné vozy CADILLAC a CORVETTE!

Rádi cestujete a i na cestách si chcete dopřát luxus a pohodlí? Charouz  nabízí luxusní obytná auta a karavany HYMER, u kterých oceníte prostornost, kvalitu materiálů, příjemný interiér a v neposlední řadě i tepelnou a světelnou pohodu. Už nikdy nebudete chtít cestovat jinak.

Dále je prodejcem vozů známých značek FORD, MERCEDES-BENZ, LAND ROVER, JAGUAR, VOLVO, VOLKSWAGEN, NISSAN, HYUNDAI a Chevrolet CAMARO.

Začátkem letošního roku prodala společnost 60 000 vůz značky FORD společnosti Mylan pharmnaceuticals s.r.o., který je financován prostřednictvím společnosti ARVAL CZ, s.r.o.

V loňském roce proběhl vstup strategického partnera do auto-skupiny a nyní můžeme s hrdostí oznámit, že jsme proti roku 2013 zvýšili meziročně prodej o 117% v rámci skupiny AUTO CHAROUZ“, exkluzivně sdělil Antonín Charouz.

Vzhledem k dosaženým prodejním výsledkům má skupina pro rok 2015 velké plány, kdy chce jednak navýšit prodej automobilů o významných 120% a zároveň vstoupit na trh s ojetými automobily.

Navštivte stránky www.auto.charouz.cz a vyberte si z široké nabídky svůj vůz ještě dnes!

Napište odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *