Dominiko, od koho to je? Myslivcová má nového frajera?

Autor: dne 14 února 2018

V některých věcech je Dominika Myslivcová tajemná jako hrad v Karpatech. Zatímco svým fanouškům klidně ukáže, co měla k večeři, jaké má nové spodní prádlo nebo drahé kabelky, tak svého partnera prostě ne a ne odtajnit! Nebo fakt žádný není, jak se snaží tvrdit? Co ale ta kytka v posteli?

Jeden už se v tom prostě nevyzná. Na jednu stranu je Myslivcová pořád někde na dovolené, kupuje si nové šminky, oblečení a kdoví, co ještě. Zároveň však tvrdí, že s nikým nechodí a na vše si vydělá sama. Teoreticky by to možné bylo, protože jako známá youtuberka je tváří mnoha firem, které se perou o to, aby propagaovala jejich zboží a výrobky. No, dobře. Ale teď to Dominika fakt přehnala a bude muset s pravdou ven! Na Instagram si totiž dala fotku z postele, což by nebylo nic až tak šokujícího, protože česká Barbie se občas ráda pochlubí nějakou tou sexy pozovačkou. Ale ten puget růží, to není jen tak!

Chtěli jsme samozřejmě vědět, o co jde a kdo jí ho tam nechal. „Neřeknu vám nic, sami si na to přijďte,“ smála se blondýnka. Samozřejmě jsme se nechtěli nechat jen tak tahat za fusekli. Stačí přeci obvolat pár firem. Dobrá, je jich sice o něco více, ale nakonec se podařilo zjistit, že Dominika pugét dostala od společnosti Florea.cz jako dárek. Žádný chlap, žádný milenec ani tajný ctitel, ale prostě jen normální poděkování. Není to sice výsledek, který bychom si představovali, ale co už. Snad příště…

Napište odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *