Kdo hrál ve filmu sám sebe? Snowden, Nohavice nebo třeba Myslivcová

Autor: dne 12 února 2018

Pro některé herce splněný sen, pro jiné možná spíš noční můra. Hrát sám sebe nemusí být vždycky jenom úžasné a fantastické. Ovšem ve snímku Věčné tvá nevěrná to neplatí, tam si samu sebe zahrála Dominika Myslivcová a nemohla si to vynachválit.

Ne každý má hned tu kliku, že po něm film rovnou pojmenují. To už musí opravdu zvonit. Oliver Stone však v tomto případě snad ani neměl na výběr, jeden ze svých nejúspěšnějších snímků nazval jasně a výstižně – Snowden. A bývalý systémový administrátor pracující pro CIA si tam také sám zahrál. Už několikrát se jako on sám před kamerou objevil známý písničkář Jaromír Nohavica, naposledy se objevil v Muzzikantech. A jeho Rok Ďábla je už dnes legendární. Sám sebe by si prý rád jednou zahrál i amnestovaný Jiří Kajínek, ale zatím si musí počkat. To blonďatá dračice Dominika Myslivcová už to má za sebou.

Objevila se ve snímku Věčné tvá nevěrná, který bude mít v kinech premiéru 22. února. Hlavní role si tam, mimo jiných, střihnou i Lenka Vlasáková a Jan Kříž. „Nikdy by mě nenapadlo, že si tihle dva zapaří na moji písničku. Bylo to něco neuvěřitelného,“ usmívala se blondýnka, která ve filmu zpívá na taneční zábavě. Před kamerou to sice nebyla její premiéra, ale tentokrát přeci jen byla malinko nervózní. „Byly tam opravdu velké hvězdy českého filmu, trošku se mi klepala kolena. Ale snad jsem to zvládla,“ přeje si Dominika. Posoudit budete moci vy všichni už brzy v kinech.

Foto: Věčně tvá nevěrná

 

Napište odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *