Jak nejlépe čistit domácnost se zvířaty?

Autor: dne 6 srpna 2018

Každý, kdo má doma kočku nebo psa ví, že je občas náročné udržet domácnost dokonale čistou a voňavou. Především pokud vlastníte například kočku, která značkuje. Tento problém ale řeší produkty Aminela Clean, které jsou ideální do domácností s kočkami nebo psy.

Zdravotně nezávadné prostředky obsahují bakterie a enzymy, které šetrně a účinně rozkládají organické nečistoty z většiny povrchů. Aminela Clean si umí poradit i s dokonalým vyčištěním po značkující kočce.
Výrobky jsou schválené Státním zdravotním ústavem v Praze.

Aminela Clean –  odstraňovač zápachu pro kočky –  Efektivně odstraní zápach po moči, výkalech, zvratkách a podobně. Obsahuje bakterie a enzymy, které šetrně a účinně rozkládají organické nečistoty. Přípravek můžete aplikovat na textil, čalounění, koberce, podlahy, pelíšky i na zdivo. Přípravek nezanechává skvrny a má příjemnou vůni. Odstraněním zápachu se předchází dalšímu přeznačkovávání. K dostání na krmiva-pucalka.cz za 139 Kč.

Aminela Clean – odstraňovač zápachu kočkolitu –  Přípravek se používá k odstranění zápachu kočkolitu. Díky svému složení z enzymů a bakterií zanechává příjemnou vůni. K dostání na krmiva-pucalka.cz za 149 Kč.    

Aminela Clean  odstraňovač zápachu a nečistot pro psy – Použivá se k odstranění zápachu a nečistot po psech. Efektivně odstraní zápach po moči, výkalech, zvratkách a podobně. Díky obsahu bakterií a enzymů šetrně a účinně odstraní organické nečistoty. Přípravek můžete aplikovat na textil, čalounění, koberce, podlahy, pelíšky i na zdivo. Přípravek nezanechává skvrny a má příjemnou vůni. Odstraněním zápachu se předchází dalšímu přeznačkovávání. K dostání na krmiva-pucalka.cz za 139 Kč.  

Aminela Clean – odstraňovač zápachu pelíšků  Zdravotně nezávadný přípravek se používá k odstranění zápachu psích i kočičích pelíšků. Vhodné k čištění povlaku i výplně pelíšku. Obsahuje bakterie a enzymy, které šetrně a účinně rozkládají organické nečistoty. Přípravek zanechává příjemnou vůni. K dostání na krmiva-pucalka.cz za 149 Kč.  

Aminela Clean – odstraňovač moči – Zdravotně nezávadný přípravek  se používá k odstranění zápachu moči psů a koček z čalounění, koberců, podlah, pelíšků i zdiva. K dostání na krmiva-pucalka.cz za 149 Kč.

Aminela Clean  čistič podestýlek – Přípravek se používá k odstranění zápachu podestýlky v klecích. Vhodné pro použití u zvířat se srstí jako jsou králíci, morčata, křečci a podobně. Přípravek zanechává příjemnou vůni. K dostání za 149 Kč na krmiva-pucalka.cz.

Napište odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *