Mareš nedal své Ferrari Kazmovi a vyrazil s ním na úprk před apokalypsou!

Autor: dne 15 května 2018

Že se Mareš vsadil se svým kolegou z ranní show a musel vyměnit své Ferrari za trabant a brázdit s ním české silnice, ví asi každý. Že bavič Kazma se rozhodl Mareše nachytat zinscenováním autonehody ho o Ferrari připravit, ví také asi každý. Ale víte také kam Mareš vyrazil místo toho, aby svůj bílý supersport dal do rukou Kazmy, který se sice začal ohánět dobrými úmysly, ale my mu to moc nevěříme.

Ačkoli byl Leoš Kazmovým činem dost zdrcený, ani ho nenapadlo rušit plánované závazky a akce. Stejně jako každý rok na začátku motoristické sezony se zúčastnil jízdy supersportovních aut Advantage Season Opening, kde jeho naleštěné Ferrarri mezi dalšími sedmdesáti-devíti luxusními vozy málem zapadlo!

Letošní jízda se nesla v duchu apokalypsy, která nastala po výbuchu Temelínské elektrárny a Mareš v doprovodu své manželky Moniky, si musel poradit i s takovými nástrahami jako je kontaminovaná voda, radiace, protichemický oblek nebo výroba kompasu – to vše bylo součástí letošního ročníku, který své účastníky v rámci úprku před zamořeným Českem zavedl až za vrcholky rakouských Alp.

Ačkoli trasa i úkoly byly fyzicky i psychicky náročné a Leoš na akci dorazil nevyspalý, statečně se popral se všemi úkoly a trasu dlouhou 1500 Km absolvoval se vší vervou.

Napište odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *