Mottlová: S Markem je to láska jako trám!

Autor: dne 9 července 2018

Ne že by byla herečka a zpěvačka Bára Mottlová extra velká puritánka, vždyť za pár posledních let prošlo jejím životem několik nápadníků, ovšem pokaždé to byl vztah, a jak tvrdí, ne hormonální dobrodružství. Žel ani jedno vážné partnerství nevydrželo. Že by se až teď, s novým objevem, karta obrátila?

„Já věřím, že ano. Jsme s Markem měsíc a řekla bych, že jsme si vzájemně dokonale sedli. Ve všem si rozumíme, je to velice spontánní vztah plný citů. Ani jeden nemáme strach vyjevit lásku, stesk, hodně spolu mluvíme, jsme naprosto ve všem otevření a můžeme si říci cokoli. Nejenom cítím, ale vím, že pro sebe máme vždy otevřenou náruč. Ne pokaždé jsem to zažila, proto jsem strašně moc šťastná a doufám, že to bude trvat napořád. Je to prostě láska jako trám,“ svěřila se Bára.

Jak prozradila zatím spolu nebydlí, ale je to jen ono zatím. „Nechceme nic uspěchat. Po měsíci se sestěhovat, na to je ještě trošku brzy, ovšem těším se, že to v dohledné době nastane. U Marka je mi vždycky hrozně fajn, má barák se zahradou a pejskem a budu tam trávit část léta,“ doplnila herečka, kterou jsme zastihli po premiéře bláznivé komedie Příště ho zabiju sám na Letní scéně Harfa, kde hraje hlavní ženskou roli. Mezi vyprodaným hledištěm Bářin nový objev ovšem chyběl.

„Je to tak. Mou premiéru nestihl, protože ještě předtím, než jsme se poznali si naplánoval cestu do Londýna a sleduje tedy ne divadlo, ale tenisový Wimbledon. Určitě mi to ale vynahradí, vždyť už v pátek letíme na týdenní dovolenou na Sardinii. A bude to vůbec poprvé, co spolu strávíme sedm dní v kuse. Jsem zvědavá a téměř jistá, že to bude krásný, něžný, romantický pobyt,“ zasněně dodala Bára Mottlová a odběhla si s kolegy z představení přiťuknout na úspěch v lásce i úspěch nového představení.

Foto: Herminapress

Napište odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *