Nová designová kolekce gorenje Ora Ïto: Jednoduše krásná kuchyně

Autor: dne 5 října 2017

Spotřebiče z nové kolekce kuchyňských spotřebičů gorenje, navržené slavným francouzským designérem Ora Ïto, jsou elegantní, intuitivní a spojují to nejlepší, co současné technologie dokáží. Volně stojící kombinované chladničky, mikrovlnné trouby, vestavné multifunkční trouby, varné desky, odsavače par a myčky nádobí jsou dostupné v černé nebo bílé barvě.

Kombinovaná chladnička gorenje NRK612ORAW vám do kuchyně kromě neotřelého designu přinese i ventilační systém MultiFlow 360°, který rovnoměrně rozděluje ionizovaný vzduch přes 14 ventilačních otvorů, čímž vytváří ideální prostředí pro čerstvé potraviny. Vestavná mikrovlnná trouba s grilem gorenje BM235ORAB díky množství přednastavených programů zvládne ještě jednodušší přípravu pokrmů.

Vestavná kompaktní parní trouba gorenje BCS547ORAW s charakteristickým zaobleným HomeMade tvarem, který je inspirovaný tradičními pecemi na dřevo, se postará o dokonalý výsledek pečení. Nová kolekce gorenje Ora Ïto zmůže i extra velké hrnce. Jedním dotykem spojíte dvě samostatné varné zóny indukční desky gorenje IT635ORAB do jedné. Vaření ve velkých hrncích a pánvích nikdy nebylo snazší a efektivnější. O čerstvý vzduch v kuchyni se postará komínový odsavač par gorenje WHI943ORAW – detekuje úroveň nečistot a automaticky upravuje rychlost ventilátoru, případně ho úplně zastaví, když je vzduch čistý. Hromadu nádobí po dobrém jídle hravě zdolá plně integrovaná myčka nádobí gorenje GV60OEAB.

Napište odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *