Příprava na novou sezónu? Šafářová se Strýcovou hezky na vínku

Autor: dne 30 prosince 2017

Mají pauzu, takže se to dá pochopit, jelikož podobných večerů během sezóny rozhodně moc neprožívají. Dle pořízeného snímku je ale jasné, že holky neskončily pouze u jedné dvojky červeného.

LUCIE ŠAFÁŘOVÁ (30) a BARBORA STRÝCOVÁ (31) jsou profesionálními hráčkami okruhu WTA. Obě za sebou mají poměrně povedené sezóny a nyní prožívají zaslouženou dovolenou. Jelikož to jsou kamarádky, tak se hezky sešly na vínku a pravděpodobně se bavily i o další sezóně.

Bylo jasně vidět, že si mají o čem povídat a víno teklo proudem. Také je na fotce vidět, že hlavně Lucka měla solidně upito. Takové momenty si ale holky musí užívat. Nová sezóna je totiž za dveřmi a všechny profesionální tenisty brzy čeká let do Austrálie, jelikož Australina Open přijde již za měsíc.

Uvidíme, jak se našim holkám bude dařit. Hlavními hvězdami budou určitě Kvitová s Plíškovou, ale právě Šafářová se Strýcovou určitě mají na to, aby uhrály dobrý výsledek. Hodně ale bude záležet jakou formu naberou v přípravných turnajích a jaké naberou sebevědomí.

Napište odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *