Televize Stream představila nové pořady a slibuje zábavu pro celou rodinu

Autor: dne 9 května 2018

Denní seriál Kadeřnictví zaměřený zejména na ženy, naučené, zábavné i hudební pořady a Pohádky. Tak vypadá nové jarní schéma internetové televize Stream.cz zaměřené na celou rodinu.

Avizovaná novinka Kadeřnictví se bude vysílat od 14. května čtyřikrát týdně v šestiminutových dílech, a to od pondělí do čtvrtka. V komediální sérii z prostředí kadeřnického salónu, kde jsou hybnou silou ženy několika generací, se představí v hlavních rolích herečky Jana Krausová, Veronika Gajerová, Nela Boudová, Jana Stryková, Jana Bernáškoá, Natalie Holíková a v neposlední řadě Patricie Solaříková. Ta ztvárnila nehtařku Nelu a natáčení si užila na maximum.

„Mám z toho celého projektu obrovskou radost, že jsem dostala tuto příležitost. Vždycky se nejlíp hrajou mrchy nebo tyto naivní pipinky. Takže jsem si to celé velmi užívala a spousta věcí je tam přidaných, co nás napadalo na place,“ prozradila herečka, která dorazila na tiskovou konferenci do pražského klubu Jazz Dock v odvážném outfitu bez podprsenky. Proto nás zajímalo, jestli se nenechala inspirovat svou postavou a neobměnila šatník.

„Díky postavě úplně ne, ta je hodně vyzývavá. Ta nosí minisukně a to já moc nemusím, ale dá se říct, že jsem trošku obměnila šatník právě díky kamarádce, která má internetový obchod Maddey.cz. Je to obchod s oblečením, které dováží ze Španělska a Francie a má strašně krásné věci. Co mám na sobě je od ní a říkala jsem si, že kdy jindy to vyvětrat než dneska,“ prozradila se smíchem Patricie.

Zatímco seriálová tvorba se zaměří na mainstreamové publikum, množství a rozmanitost pořadů dopřává divákům různorodých cílových skupin. Kromě stálic programového schématu, jako jsou pořady A DOST!, který minulý měsíc překonal neuvěřitelných 100 milionů zhlédnutí, a Fenomén, jenž zase diváky baví přes deset let, jsou na Streamu k vidění i oblíbené krátké pořady jako Darwinovy ceny, Meziplyn, Výleťák, Dobývání vesmíru a další.

Od března fanoušci Stream.cz mohou navíc sledovat i mnoho nových pořadů, a to například Výlety do minulosti, která provede diváky zásadními okamžiky našich dějin, nebo HitStory, v němž hudební publicista Honza Dědek odhaluje osudy umělců jednoho hitu. „Mě baví ty příběhy, kdy kapela na začátku nechtěla tu píšničku natočit, když už jí natočila, tak ji nechtěla vydat a když ji vydali, tak byli přesvědčeni, že to bude propadák a pak byli celí překvapení, že z té jedné písničky žijou až do důchodu,“ uvedl moderátor na tiskové konferenci.

Mezi další novinky se řadí Jak ušetřit, U stánku, Sladká tečka, Stream Steps, Swajp 2.0 a Krvavá léta – speciál. Pro nejmenší zase vysílá televize každý měsíc Pohádky, kde děti mohou koukat na stovky nových epizod měsíčně od vlastní tvorby Stream.cz až po oblíbené pohádky, jako jsou například Krtkova dobrodružství.

Foto: Herminapress

Napište odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *