Tipy na vánoční dárky: Kapitánský kurz, projekční plocha nebo růžová sada se šampaňským?

Autor: dne 29 listopadu 2017

Stále hledáte vhodné vánoční dárky pro vaše nejbližší? Máme pro vás tři tipy, kterými určitě nikoho nezklamate.

Kapitánský kurz
Jsou vaši blízcí vášniví cestovatelé a mají rádi také dovolené na jachtě? Nadělte jim netradiční dárek v podobě kapitánského kurzu, po jehož absolvování získají mezinárodně uznávaný kapitánský průkaz a budou si tak moci pronajímat lodě bez kapitána a být na moři svým pánem. Vybírat můžete od začátečnických kurzů až po ty pokročilé. Širokou nabídku najdete na www.zindulka.cz.
Projekční plocha, doma jako v kině
Projekční plocha Black Diamond Zero Edge dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvyšuje kontrast obrazu až o 900 %. Dokonalou projekci tak lze uskutečnit kdekoliv a bez nutnosti složitého zatemňování místnosti. Díky těmto vlastnostem jsou projekční plochy Black Diamond mnohem výhodnější a levnější alternativou k LCD a plazmovým televizorům s úhlopříčkou nad 80″. S projekcí na klasické bílé plátno či stěnu se pak nedají srovnat vůbec. Díky štíhlému rámu budou navíc vždy ladit s okolním interiérem.
Růžový dárkový box se šampaňským a stylovými šampuskami 

Dárková sada s růžovým šampaňským Lanson Rosé Label Brut, které je připraveno z odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier, má lososovou barvu s růžovými okraji. Vůně vína je delikátní a svěží, podpořena tóny červeného ovoce, zejména granátových jablek a růží. Chuť je jemná a ušlechtilá s dlouhým závěrem.

Napište odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *