5 tipů, jak netradičně nosit šperky

Máte šperkovnici plnou zajímavých kousků, ale stále tomu něco chybí? Inspirujte se našimi tipy a noste šperky se špetkou extravagance.

Odvážné vrstvení

Náhrdelník krásně zvýrazní tvář, protáhne šíji a pozvedne sebevědomí. A platí, že čím více jich na sobě máte, tím více pozornosti přitáhnete. Kombinujte řetízky různých délek, aby byly dobře viditelné a nezamotaly se do sebe. A nezapomeňte ani na zlaté přívěsky, které vykouzlí na vašem dekoltu oslnivý bohémský look. A jak vrstvené řetízky nosit? Vsaďte na jednoduché topy ke krku i šaty s odhalenými rameny.

Hříšné kombinace

Pryč jsou časy, kdy bylo kombinování zlatých a stříbrných náramků módním prohřeškem číslo jedna. Pohrajte si s typy náramků, míchejte různé kovy a nebojte se přidat špetku barev v podobě zářivých drahokamů. Vytvoříte tak jedinečný mix plný osobitosti.

Uhrančivá originalita

Kdo říká, že šperky se nosí jen zlaté nebo stříbrné? Vystupte z davu a ozdobte se neotřelými kousky v černé barvě. Zajímavý kontrast tvoří například rutheniové prsteny zdobené diamanty nebo magické černé perly.

Třpytivé a jedinečné

Jsou nepřehlédnutelné, zářivé a jedinečné. Diamanty jsou magickou esencí, která podtrhne půvab každé ženy. Toužíte po vzácném drahokamu se špetkou extravagance? Noste netradiční diamantové prstýnky v pestrobarevném provedení. Vynechte ale tentokrát odvážné vrstvení šperků, diamanty nejlépe vyniknou samostatně.  

Nesourodé dvojice

Asymetrické náušnice jsou horkým trendem, který si podmanil celý módní svět. Jedno ucho ozdobte výraznou visací náušnicí, druhé třeba jemnou peckou. Ve světě šperků se fantazii meze nekladou. Jediné pravidlo je, aby k sobě oba kousky ladily.

– Eppi.cz –

NAPSAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno