reklama

5 tipů, jak si zařídit skvělého Valentýna

reklama

Už více než čtrnáct dní se na nás z rádia a televize valí zamilované reklamy, v obchodech převažují odstíny červené a všude visí srdíčka. Štve Vás to, ale zároveň nechcete svou polovičku zklamat. Připravili jsme pro Vás 5 tipů na dárek, kterými zaručeně vykouzlíte úsměv na rtech a připravíte půdu pro skvělý večer.

  1. originální šperk

Šperkem nikdy nic nezkazíte a zaručeně potěší každou ženu. Vhledem k tomu, že Valentýn je svátek zamilovaných, je na místě srdíčková tématika. Pokud nejste zrovna odborníkem přes dámské doplňky, vyzkoušejte TOUS. Šperkařský dům se pyšní speciální Valentinskou kolekcí, kterou komentuje slovy: “Na svatého Valentýna je láska všude kolem; ale jenom jeden typ lásky – ta romantická. Jsou tu však i jiné druhy lásky: láska mezi matkou a dcerou, mezi babičkou a vnučkou, mezi sestrami, přáteli atd. Proč tedy na tento speciální den neobdarovat toho, koho si vážíte, šperkem?”

  1. květina do práce

Chcete svou milou překvapit, ještě než se uvidíte a navodit tak příjemnou atmosféru už během dne? Nechte ji do práce zaslat květinu s milým vzkazem např. prostřednictvím služby GIVELO. Na jejich webových stránkách si můžete vybírat z klasických růží, tak i z jiných nevšedních květin. Pokud nejste zrovna básník a rád byste použil nějaký citát, prohledejte webovou stránku citáty.net kde si určitě vyberete.

  1. večeře v restauraci

Potrpíte si oba na gastronomické zážitky? Máte rádi dobré jídlo? Pozvěte ji na rande do restaurace. Luxusní italská restaurace Ristorante Bianco e Nero Vás si zakládá na práci s čerstvými surovinami, ochutnat zde můžete klasickou středomořskou kuchyni nebo třeba vlastnoručně pečený čerstvý italský chléb. Šéfkuchař Adam Mišutka vás okouzlí nádhernými a chutnými jídly, která je radost jíst. Na speciální večer se hodí třeba místní degustační čtyř nebo pěti chodové menu, které je možné také párovat s víny. Restauraci najdete v Atriu paláce Florentinum na adrese Na Florenci 15.

  1. hezký večer doma

Jste po práci většinou unavení a hezké domácí večery byste za poslední rok spočítaly na prstech jedné ruky? Připravte ji hezký večer ve vašem hnízdečku lásky. Základem úspěchu je dobré pití. Nic nezkazíte lahví šampaňského Moët & Chandon a pokud jste zručný v kuchyni, předveďte se a uvařte Vaši vychytanou specialitu. Romantickou atmosféru je třeba doladit příjemnou hudbou nebo oblíbeným filmem.

  1. spodní prádlo

Pokud jste spolu už delší dobu a Valentýna neslavíte poprvé, můžete si dovolit „ostřejší“ dárek. Zahrajte si na detektiva, zjistěte v šuplíku jakou má velikost a objednejte rafinované spodní prádlo. Inspiraci můžete hledat na webových stránkách značkového spodního prádla Astratex. Nebo snad chcete Valentýna slavit ve spodním stejnokroji? Česká firma STYX nabízí originální Valentinské trenky pro oba.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama