reklama

5Angels vystoupily v BBC! Živě!

reklama

Velká Británie se pyšní novou hudební senzací z České republiky už i v nejsledovanějších médiích! Skupina 5Angels, která v létě upoutala celou Anglii na velkých pódiích po boku hvězd jako Jessie J či Union J, nejnověji zazářila v show televize BBC! Přední mezinárodní agentura CAA, zastupující i fenomén One Direction, se netají tím, že z 5Angels chce mít co nejdříve nejen britskou, ale celosvětovou senzaci.

Pohádkový úspěch české teenage formace 5Angels roste doslova ze dne na den! Jen před pár týdny ji oficiálně představili jako svůj nejnovější objev elitní britští manažeři, zastupující i světoznámý boy band One Direction. Vzápětí děvčata odpremiérovaly ve velkém stylu videoklip „World Domination“, který natáčely v Lonýně. Na začátku léta přidaly vystoupení na britském Sundown festivalu i Allstars Summer festivalu, kde zazářily po boku hvězd Jassie J a Union J!

Hvězdní hosté

Po hvězdném létě boduje talentovaná pětice opět. Tentokrát ne na pódiu, ale před televizními kamerami. 5Angeles přijaly pozvání do jedné z nejsledovanějších show (průměrná sledovanost 1 epizody se pohybuje mezi 8 a 12 milióny diváků) britské televize BBC s názvem Blue Peter, kde zazpívaly právě svůj aktuální hit „World Domination“. Mrknout se můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=f9i5ZCiu5lQ&feature=youtube.  Pořad Blue Peter britského kanálu CBBC (Children´s BBC) píše svou historii už od roku 1958 a díky svým více než čtyřem tisícům odvysílaných epizod nese titul nejdéle vysílané dětské televizní show světa. Každý měsíc přivítá hosta, který aktuálně září v anglickém showbyznyse. Pozvání do této relace přijala taková jména jako Madonna, Michael Jackson, Whitney Houston, ABBA, Elton John, Emma Watson, Miley Cyrus, One Direction nebo Justin Bieber.

Další pozvánka

Aby toho nebylo málo, už 12. října čeká děvčata vystoupení na jednom z největších Open Air s desetiletou tradicí – BIG GIG ve Wembley Aréně po boku dalších aktuálně nejlepších a nejžádanějších hvězd britské hudební scény. Vzápětí se začnou připravovat na společné koncertní turné s úspěšnou chlapeckou skupinou Union J, známou ze zpěvácké soutěže X-Factor. Na cestách s boy bandem, který je jedním z největších objevů současné britské popmusic, stráví 5Angles celé dva měsíce.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama