reklama

7 tipů, jak zlepšit svůj sex bez chlapa

reklama

Ať už jste právě single, randíte nebo máte dlouhodobý vztah, může vašemu sexuálnímu životu prospět trocha sebelásky. Je prokázáno, že orgasmy snižují příznaky premenstruačního syndromu a pomáhají se uvolnit, tedy bojovat se stresem. Proč na takové výhody čekat, až budete ve vztahu, když si je můžete snadno dopřát sama? Pusťte se do prozkoumávání vlastního těla a zapojte taky sexy hračky. „Podle našeho průzkumu mezi zákazníky považuje 60 % žen erotické pomůcky za zcela přirozenou součást života,” říká majitel sexshopu Yoo.cz Vojtěch Sláma.

  1. Objevte svůj slastný rytmus

Většina chlapů by chtěla rychle dovnitř. Vy ale víte, že to místečko, které vás opravdu rozvášní, není nikde v hloubce (kde ho spousta mužů hledá…). Chcete umět naučit muže takovému rytmu průniku, jaký vás přenáší do sedmého nebe? Přijďte na něj nejdřív sama. Takové prozkoumávání vlastního těla je příjemná aktivita, která se vyplatí i později při sexu s partnerem. Použijte dva prsty a krouživě s nimi pomalu masírujte svůj klitoris. Postupně zvyšujte rytmus a jemný tlak prstů, dokud neucítíte, že to je to pravé ořechové.

  • Naučte se používat fantazii

Dost bylo internetového porna, dnes frčí erotická literatura! Tak si dejte digitální detox a sáhněte po peprné knížce. Podle spisovatelky Alessandry Torre umožňuje lechtivá četba narozdíl od porna mnohem lépe zapojit naši fantazii. Můžeme si tak představit sexuální scény způsobem, jaký nás nejvíc vzrušuje. Znáte to, v pornu se vám může sice líbit herec, ale něco vám nesedí na jeho partnerce, je tam divné světlo, záběry jsou každou chvíli na partie, které vás tolik nerajcují. Ale skvěle volená slova na papíře vám umožňují režírovat představy podle svého gusta!

  • Užijte si koupelový multitasking

Koupelová nebo sprchová masturbace je ideální pro ženy, které jsou zaneprázdněné a musí stíhat spoustu věcí. Někomu poslouží jednoduše masážní nástavec sprchy, ale může to být časem nuda. Do vany plné horké vody se skvěle hodí vodotěsné erotické hračky a dokonce jsou k dostání originální šumivé bomby do koupele. Dodají vaší lázni smyslnou vůni s afrodiziaky a uvnitř na vás čeká zlobivé překvapení v podobě vibrační patrony. Vyzkoušet můžete také některé voděodolné venušiny kuličky, které se díky různým vibračním programům postarají o vaše vzrušení, aniž byste musela něco dělat. Stačí se uvolnit a poslouchat šumění koupelové pěny.

  • Natrénujte si lekci pro něj

Je skvělé dokázat partnerovi sdělit, co se vám líbí. Přece ale nechcete všechno vyplýtvat najednou – naučte se mu to dávkovat. Sama si můžete natrénovat svůdné představení a využít toho, že muže často velmi vzrušuje právě to, co je vidět jen v náznacích. Zasuňte si ruku pod kalhotky, nebo sukni, aby jen pohyby látky naznačovaly, co tam dole vaše ruka dělá. Až v další fázi se svlékněte a nechte ho dál sledovat, co děláte. Trik je dělat přesně to, co byste si užívala i o samotě 🙂

  • Naučte se oddálit orgasmus

Někdy na to prostě chceme vlítnout a dosáhnout vrcholu raz dva. Věděla jste ale, že oddalování vyvrcholení může pomoci k silnějšímu orgasmu? Jen si to vyzkoušejte, když nejste pod tlakem dosažení cílové rovinky simultánně s partnerem. Doveďte se až na pokraj orgasmu a pak si dejte pauzu. Samozřejmě ne na kafe, ale chvíli se hlaďte po jiných místech těla, kde to máte ráda. Jako jsou prsa a bradavky, stehna nebo bříško. Vyzkoušejte oddálení několikrát za sebou, abyste viděla, jak to váš orgasmus zintenzivní.

  • Objevte svůj srdcový gel

Ano, i lubrikant může být srdcovka. Zdaleka totiž není jeho funkcí jen redukce tření. Díky široké nabídce si můžete najít ten svůj typ a značku, stejně jako máte nejmilejší parfém nebo rtěnku. Se správným lubrikantem je vše hladší a to znamená ještě lepší orgasmus. Otestujte si, jestli vám víc vyhovuje vodní báze nebo silikon a nespoléhejte na to, co bude mít váš budoucí partner v nočním stolku. Ruku na srdce – v kosmetice se my ženy prostě vyznáme víc a umělá vůně banánu je nic moc.

  • Užijte si hledání G bodu

Udělejte si pohodlí, ideálně v lehu na zádech, a pánev si podložte polštářkem. Pak si přiložte palec na oblast pubického ochlupení a prostředníček pomalu zasuňte dovnitř pohybem, jako když prstem ukazujete “pojď za mnou”. Pak jemně zatlačte někde na půli cesty mezi vstupem do pochvy a děložním hrdlem. Mnoho žen popisuje mravenčení nebo dokonce pocit “na čůrání” – to znamená, že jste ho našla! Teď, když ho máte, použijte dlouhé lineární tahy prostředníčkem a zároveň dál jemně držte palec na místě. Příjemnou zábavu!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama