reklama

Adam Mišík: Trenér je hodnej, ale…

reklama

Ač je spíše subtilnější postavy, rozhodně se nedá zařadit mezi třasořitky. Naopak. Má jednak bojového ducha, a když se do něčeho pustí, jak říká, dělá to naplno. Prostě zpěvák a herec Adam Mišík se výzev nebojí.

O tom jsme se názorně přesvědčili ve Fitness Centru BBC, kde pod vedením trojnásobného bronzového medailisty z armádního mistrovství světa a třetího muže z mistrovství Evropy, boxera Rostislava Osičky proniká do tajů tohoto náročného sportu. „Všechno vzniklo díky roli. Byl jsem obsazen do seriálu První republika, kde hraji mladého boxera a někdy v polovině června se bude točit scéna, kde se utkám s Vladimírem Polívkou, takže nic nesmím podcenit a makám, aby boj v ringu byl bojem a ne selankou,“ vysvětlil Adam po lehké rozcvičce a před tréninkem
v ringu.

Jak prozradil, má za sebou 15 hodin dřiny a aby vše bylo dokonalé, ještě si několikrát bude muset sáhnout do rezervoáru sil. „Mám toho nejlepšího trenéra, boxerskou legendu, Rosťu Osičku, který je sice jako „boxerský pedagog“ hodnej, ale když mi něco nejde, tak se se mnou rozhodně nemazlí a dá mi to natvrdo, slušně řečeno, sníst,“ s úsměvem doplnil Adam.

„Box není pro panenky, a i když jde u Adama Mišíka o roli, musí se snažit. Já vždycky v ringu jel naplno a nesnáším flákání. To mě dokáže vytočit. Naštěstí Adam ví, co chce. Máme ještě před sebou další tréninky, takže věřím, že všechno potřebné do natáčení dopilujeme,“ informoval Osička.

A pak už se „chlapci“, ten starší i mladší, pustili do boje. Bušili do sebe hlava nehlava, trenér občas prohodil nějakou poznámku a připomínku a jelo se dál. Krev, samozřejmě, netekla, ani nehrozilo žádné předčasné ukončení souboje, ale kapky potu na čele aktérů prozrazovaly, že ani jeden z borců trénink nešidí.

„Jo, a chcete vědět, kdo z onoho filmového souboje v ringu v První republice vyjde jako vítěz?,“ zeptal se boxer elév a bez čekání na odpověď hned dodal „Tak to neřeknu. Počkejte si, až se bude náš zápas vysílat někdy na podzim v televizi.“ A bylo po diskusi. Trenér zavelel a Adam se znovu, spíš chtě, než nechtě, s ním opět pustil do zápolení.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama