reklama

Adéla Banášová vyzkoušela první sníh v Tatrách

reklama

Romantický výlet si se svým přítelem užívala oblíbená slovenská moderátorka Adéla Banášová v Jasné. Zachumlanou do teplých šál jsme ji zastihli před klubem Happy End. Do hor se vypravila na předpremiéru filmu Všechno nebo nic. Zároveň si nenechala ujít zahájení letošní zimní sezóny. Zasněženou Jasnou si užila s přítelem Viktorem Vinczem.

Šestatřicetiletou moderátorku Adélu Banášovou prý moc často na horách neuvidíme. Přesto se první prosincový víkend vypravila se svým o jedenáct let mladším přítelem a zároveň také moderátorem Viktorem Vinczem do Jasné v Nízkých Tatrách, kde startovala lyžařská sezóna. Kvůli lyžování nebo snowboardingu to ale nebylo.

Očividně si více užívala pobytu v zasněžené romantické krajině se svým přítelem Viktorem, ke kterému se láskyplně tulila. „Mám pocit, že zima právě začala, tady v Jasné jsem viděla sníh letos poprvé, v Bratislavě není. Na lyže mne moc neužije. Kdysi jsem lyžovala, ale potom jsem se začala bát, aby se mi něco nestalo, a tak jsem s tím přestala. Jsem spíše vycházkový typ a baví mě také bruslení. Ale extrémně často tyhle horské aktivity nedělám,“ uvedla Adéla. Moderátorka spojila výlet do hor s předpremiérou filmu Všechno nebo nic v prostorách klubu Happy End přímo ve středisku Jasná pod sjezdovkami.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama