Adéla Elbel – Stand-up your life: první poločas rozpadu

Adélu Elbel příznivci tuzemské stand-up comedy dobře znají. Pravidelně vystupuje s uskupením Na stojáka a v televizním pořadu Comedy club.

Adéla Elbel žije život, jak nejlíp dokáže, ale protože to občas zas tak dobře nedokáže, dala vzniknout svému prvnímu 80 minutovému speciálu Stand-up your life: první poločas rozpadu, ve kterém mluví o tom nejpodstatnějším – tedy o sobě.  Jediná dvě představení jsou na programu 8. prosince  v Multifunkčním centru Dlabačov v Praze a 10. prosincebrněnské Radost Concert Hall.

„Ve svém prvním speciálu budu mluvit hlavně o sobě a svých životních prohrách, které se často ukazují jako výhry…no a někdy  taky ne,“ slibuje  Adéla Elbel. Na pódium přizve pouze jednoho hosta – Nikolu Džokiće, svého kolegu z Comedy clubu.

Adéla Elbel je stand-up komička a moderátorka, kterou neformoval Marek Eben, ale spíš Slávek Boura. Zabývá se životem v popkulturním odkazu s přesahem do filozofie citátů moudrých lidí. Je nesmlouvavě kritická, ale díky své lásce k proseccu je taky někdy fajn. Na internetové televizi Mall.tv má unikátní dvanáctihodinovou talkshow Noční směna s Adélou.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno