reklama

Advent, čas písní, péče a pomoci

reklama

Advent a přípravy na Vánoce jsou v plném proudu, a tak si spousta žen chce dopřávat pro své tělo i pleť luxusní péči, aby se na svátky cítily božsky. Nejinak to mají zpěvačky operního tria OPERA DIVAS Andrea Tögel Kalivodová, Tereza Mátlová a Pavlína Senič.

Nejdříve si na klinice zpěvačky užívaly důkladnou individuální péči o pleť, vlasy a celé tělo, aby byly důkladně připravené a poté se přesunuly na terasu kliniky estetické medicíny Petra Clinic, kde zazpívaly pro hosty vánoční motivy ze svého repertoáru. „Pro mne je čas strávený na klinice celkovým uvolněním, odpočinkem a terapií, kdy se soustředím pouze na sebe a plně si ten můj čas užívám, a nyní při předvánočním shonu je to opravdu příjemné. Mám velmi ráda tradice a setkávání s rodinou a přáteli. To je pro mě v čas vánoční nejvzácnější. sdělila usměvavá pěvkyně Pavlína Senič.

Při této sváteční příležitosti musí být příprava skutečně důsledná, trio Opera DIVAS zazpívalo svůj vánoční repertoár, se kterým nyní vystupuje. Na terase se sešla spousta hostů a nechyběl např. Martin Dejdar, který po dlouhé době vyvedl svou krásnou ženu Danielu.

Adventních a vánočních koncertů je hodně. Snažím se mezi nimi dobře vyspat a správně se naladit. Musím říct, že mi tyto koncerty s neopakovatelnou sváteční atmosférou, přinášejí radost a duševní uspokojení“, pověděla nám Andrea Tögel Kalivodová a dodala:Určitě, je to jedno z nejkrásnějších období v roce, navíc teď co máme Adriánka se s manželem na Vánoce těšíme dvojnásob.“ Mimochodem Adrejka čeká druhé miminko, kterého se už nemůže dočkat.

Třetí členka operního tria Tereza Mátlová prozradila: „Divadlo a koncerty jsou nejen poslech, ale i pohled, tak se chci  udržovat v kondici nejen pěvecké ale i estetické. V práci používám silnější make-up a líčidla a tak jsem ráda, když si moje pleť odpočine. Na klinice Petra Clinic patří mezi mé oblíbence masáže obličeje a dekoltu a v budoucnu bych ráda vyzkoušela celkové vyčištění pleti – peeling. Jinak adventní čas miluji. Je to čas více uspěchaný, než bych si přála, ale to je spojené s mojí prací.“

A protože Vánoce jsou mimo jiné svátky lásky, naděje a pozorností, převzala zde prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová, peněžní dar od majitelů kliniky Petra Clinic manželů Řehořkových, který poputuje na pomoc dětské hematologii a onkologii. „Od října jsme po oba měsíce přispěli z každého omlazujícího ošetření. V kasičce potom zůstalo 5 108 korun. S manželem jsme se však rozhodli, že Kapce naděje  dáme ještě jednou stejnou částku, která se vybrala. Konečný dar tedy činí 10 216 korun. V lednu budeme pokračovat akcí „KAPKA TUKU PRO KAPKU NADĚJE. Z každého odtučňovacího ošetření opět přispějeme“ upřesnila původ peněz majitelka Petra Clinic Petra Řehořková. Tato pěkná spolupráce vznikla náhodou, když Vendula na klinice zjišťovala informace o tom, jak odbourat celulitidu. „Potkala jsem Petru, se kterou jsme se úplně náhodou míjely v Řecku na olympské riviéře, no a pak slovo dalo slovo a od té doby spolupracujeme. S tou celulitidou to už není tak horké J, piju víc vody“ uvedla ředitelka nadačního fondu a doplnila, že by si také ráda našla více času hýčkání svého těla a pleti na klinice.

Do prostorů Petra Clinic byli pozváni dobří klienti, obchodní partneři a přátelé. Byly pro ně připravené speciální bonusy, luxusní péče po celý rok. Staňte se dobrým klientem i vy a péčí o sebe přispějte na dobrou věc. Život pak bude o to radostnější.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama