reklama

Aerobní masakr přinesl Hance očekávané vítězství

reklama

O tom, že si chce sexy moderátorka Eva Perkausová změřit své síly s profesionální cvičitelkou, se Hanka dočetla v médiích. A jak sama říká, nejen proto, že je ve znamení berana, což přináší urputnost, soutěživost a chuť vyhrát, výzvu Evy přijala. Hanka Evu očekávala na akci Kavky4Sort, kde pro účastnice víkendového sportovního eventu chystala cvičební blok obsahující mimo jiné i kruhové tréninky, lekce pro seniory, TRX, břišní pekáč, postavu snů, pevný zadek, funkční cvičení, balanční techniku, power jógu, lekce zdravá záda i pilates.

Eva se na výzvu dostavila ve sportovním a s bojovnou náladou. Hanka byla v pomyslné nevýhodě, protože měla již ten den za sebou více jak šest hodin cvičení. Pro Hanku to však bylo něco jako „rozcvička na zahřátí“.

V aerobním souboji se Eva s Hankou utkaly v předem stanovených disciplínách, jako bylo např. kolik dají „Angličáků“ za jednu minutu, kolik kliků za půl minuty, i kdo déle vydrží v balanční a posilovací poloze „prkno“. A asi dle očekávání všech zúčastněných Hanka Evu ve všech disciplínách porazila. „Očekávala jsem to, ale že to bude tak rychle a s takovým náskokem, mne přiznám se, zarazilo“, řekla se smíchem Eva. „Ale teď jsem se hecla, pořádně se zaměřím na cvičení, a příští rok, Hanko, těš se“, dodala.

Ta se ale nebojí ani příští rok. A to má oproti Evě generační věkový rozdíl. V uvolněné atmosféře se na další sportovní klání se přihlásil i zasloužilý kulinář a milovník gastronomie Jiří Babica. Hanka si pro něj připravila oblíbený cvik sklapovačky. A aby mu nebylo na podiu smutno, spolu s ním vyzvala i zástupce starosty městské části Praha 4, Ing. Zdeňka Kováříka
a herce z populárního seriálu z lékařského prostředí Modrý kód, Jakuba Štěpána a Kristýnu Frejovou. Asi nebylo překvapením, že toto kolo vyhrál sportovec Jakub s dvojnásobným počtem sklapovaček.

Herci Jakub Štěpán a Kristýna Frejová nebyli na akci náhodou, předávali zde ceny z výtěžku z charitativního běhu KTRC, jehož jsou partneři. Tentokrát udělali radost malému pětiletému Jakubovi, který měl od novorozeneckého věku zdravotní komplikace, díky kterým strávil dosavadní převážnou část svého života na kapacích infuzích.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama