reklama

Agáta se pochlubila rostoucím bříškem: Co se nám to tady klube?

reklama

Agáta Prachařová je podruhé těhotná, ani nyní to ale pro ní není jednoduché. S Jakubem Prachařem neprožívá zrovna nejpovedenější období. Dokáže to ale brát i s úsměvem.

AGÁTA PRACHAŘOVÁ (32) už má doma malého syna Kryšpína, kterého má se svým bývalým partnerem. Dalšího potomka potom neoficiálně čeká s Jakubem Prachařem. Neoficiálně proto, že se do teď vlastně neví, s kým Agáta do jiného stavu přišla.

Hodně nahlas se mluvilo o Jakubovi Štáfkovi, který prý prožil s Agátou románek či s ní dokonce nějaký čas chodil. Oficiálně je ale česká modelka stále manželkou herce Prachaře. Ač pro ní těhotenství nejspíše není zrovna procházkou růžovým sadem, dokáže ho brát i s úsměvem.

Na Instagramu se pochlubila s snímkem, na kterém můžeme vidět, že její bříško skutečně roste a roste. Porod se totiž blíží a Agáta se nám stále více zakulacuje. Každopádně jí to ale sluší a dokonce se na snímku usmívá. Tak snad už je vše lepší a třeba to s Kubou ještě nějak slepí dohromady, i když je jasné, že to snadné nebude.

Foto: Instagram

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama