reklama

Agáta skončila v plamenech!

reklama

Královna večírků, modelka a jedna z nejkrásnějších moderátorek Agáta Hanychová Prachařová ukázala, že má skutečně kuráž! Na výzvu, aby se podrobila testu živlů pro nový drink ICE&FIRE, bez váhání kývla.

„Jsem živel. Nikdy jsem nic takového nezkusila a je to výzva.“, směje se Agáta. „Myslím, že vydržím tak 6 vteřin. Mám Vás ráda.“, dodává hned po zahájení živého přenosu. Místo svého obvyklého sexy outfitu oblékla azbestový skafandr. Tento speciální ochranný oblek, který můžeme vidět třeba u hrdinů akčních filmů nebo u statečných hasičů, sice neodhalil její krásné křivky, ale za to ji ochránil před nespoutanými živly – ohněm a ledem. Extrémní test byl prostřednictvím live streamu k vidění na www.iceandfire.cz a zde si ho také můžete kdykoli pustit ze záznamu.

Je to výzva

Diváci v reálném čase rozhodovali svým on-line hlasováním o živlu, který měl prověřit Agátinu odolnost. Agáta byla statečná. Moderátor Nasty ji po celou dobu podporoval. Jako odvážná zástupkyně něžného pohlaví vydržela v testu celé 4 minuty. Nechala se ošlehnout plamenem o 600˚ celsia. Hlasování převážil test ohněm, ale došlo i na mráz (minus 70˚ celsia). Tomuto živlu však čelil Agátin kamarád Honzajenž ji vystřídal. Kdo by nechtěl mít takového kamaráda do nepohody? „Honza za mě dělá všechny věci, které se mi nechtějí dělat. Třeba vynést koš, někdy dělá chůvu, když potřebuju, taky za mě rodil, já Kryšpína jen nosila, a teď zaskočil poprat se s ohňem a ledem. Vydržela jsem 4 minuty, což je mnohem déle, než jsem čekala. Jsem spokojená!“, usmívá se půvabná Agáta. „Bylo to náročné. Špatně se v tom dýchalo, teplota i tlak byl mnohem větší, než jsem čekala.“ Agáta byla první osobností, která se odvážila bojovat s živly. Další osobnosti, které přijaly výzvu, jsou moderátor Nasty Petr Cerha, mistr světa ve freestyle motokrosu Libor PodmolDJ Michael Burian a profesionální barman Jarda Janoušek. Dívejte se každý večer živě na stream na www.iceandfire.cz, vždy od 20:00 hod. Kdo vydrží déle než Agáta?

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama