reklama

Proč pít čaj? Funguje proti stresu i únavě!

reklama

Existuje mnoho druhů čaje, které se liší typem rostliny, způsobem pěstování, původem, klimatem, sběrem ale i závěrečným zpracováním. Není jednoduché se ve světě čaje vyznat. Stejně tak, jako v jiných oborech, i v tomto existují specialisté, kteří mu rozumí jako nikdo jiný. S jedním z nich vás nyní seznámíme.

Čajový sommelier Jiří Richter vás ve spolupráci s AHMAD TEA London tímto světem barev, chutí a vůní provede. A kdo vlastně Jiří Richter je? Uznávaný odborník, který dlouhých dvanáct let zasvětil kávě a stal se vyhledávaným baristou. Má za sebou úspěšnou reprezentaci České republiky na světových soutěžích v baristice a v barmanství  a mnohá ocenění získal v tomto oboru také na domácí půdě. Přesto, že dosáhl ve svém oboru značného úspěchu, rozhodl se vydat novou cestou a ne náhodou si zvolil právě čaj. Jak sám říká,  čaj je opravdu zajímavý produkt, se kterým se dá kouzlit a hrát si. Jiřího Richtera oslovil svou mnohostraností použití a škálou chutí. Při vymýšlení drinků na barmanské soutěže začal experimentovat. Značka AHMAD TEA London pro něj byla jasnou volbou: “AHMAD Tea London je vyspělá značka s velmi silnými kořeny a vědomím, co může zákazníkům nabídnout –  jen to nejkvalitnější z čajových plantáží celého světa.  Naši agenti u hlavních producentů čaje mají jasné instrukce vybírat čaje špičkové kvality, aby umožnili udržet požadovanou kvalitu každého čaje. Už jen proto je AHMAD TEA London předurčen k tomu, stát se tím Vaším oblíbeným šálkem čaje.”

Potěšení z kvality

Nejen svět čaje, i svět AHMAD TEA London je široký. Pro usnadnění výběru jsme se rozhodli doporučit vám pro tyto podzimní dny skutečnou vitaminovou bombu. Hledáte-li vzpruhu pro váš imunitní systém a nechcete chodit do lékárny, máme pro vás skvělé tipy, které vám dodají potřebné látky přímo ze srdce přírody.  Vyzkoušejte ovocnou směs šípek a třešeň – lahodný čajový elixír pro posilnění imunity i vašeho trávicího systému. Pokud vaše tělo potřebuje prohřát a přitom dodat potřebnou dávku vitamínu C, jistě vás AHMAD TEA London potěší čajovou směsí citrónu a zázvoru. Oba balené v ALU sáčcích zaručujících dokonalou čerstvost a aroma. Společnost AHMAD TEA London byla založena  roku 1986 v Londýně Ahmadem Afsharem, jehož rodina se čajovému průmyslu věnovala dávno před tím, než emigrovala do Velké Británie. A právě zkušenosti generací, vášeň a láska k čaji byla hnací silou, která z původně malého rodinného podniku vybudovala  světovou firmu. Dnes jsou čaje AHMAD TEA London uznávány pro svou kvalitu nejen čajovými odborníky, ale především spokojenými zákazníky.

  • Černé čaje – Chuť a aroma černých čajů je výrazná a plná. Bohatá nabídka těchto čajů velmi široká, aby mohla uspokojit i ty nejnáročnější chuťové buňky. Zároveň je pestrou přehlídkou těch nejvyhlášenějších čajových oblastí, od pověstného Ceylonu, Srí Lanku nebo Keňu, až po proslulý Darjeeling.
  • Zelené čaje – Řada zelených čajů vychází z klasické chuti originálního zeleného čaje a putuje od delikátnosti zeleného čaje Earl Grey až k ovocné chuti zeleného čaje s příchutí borůvek. Zelené čaje jsou vhodné pro každou příležitost a náladu. Po tisíce let je zelený čaj uznáván pro své zdraví prospěšné vlastnosti, které zahrnují skutečnost, že je mimořádně účinným antioxidantem. Kromě toho, že se díky nim budete cítit dobře, naše zelené čaje také dobře chutnají.
  • Ovocné čaje – Nabízí pestrou paletu příchutí, vůní, barev a nálad. Řadu z nich si lze vychutnat jako horké či ledové nápoje, samostatně nebo s jedním či dvěma kousky ovoce pro ještě lepší zážitek. Bylinné a ovocné extrakty jsou pečlivě vybírány kvůli svým vlastnostem prospěšným pro zdraví člověka – obsahují antioxidanty, jsou bezkofeinové, podporují trávení, napomáhají relaxaci, osvěžují a představují přirozené stimulanty.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama