reklama

Akné a pigmentové skvrny. Co trápí sexy krásky?

reklama

Na fotkách a obrazovkách musí být dokonalé, často se ale pod make-upem skrývají problémy, které i těm nejkrásnějším ženám podkopávají sebevědomí. Boj s akné nebo pigmentovými skvrnami je běh na dlouhou trať, když se tedy objeví jejich řešení, není divu, že se rychle rozkřikne.

„K paní Ince jsem chodila deset let. Za tu dobu jsme se staly přítelkyněmi,“ vypráví modelka Kateřina Průšová, které známá kosmetoložka zachránila pleť. „Měla jsem problémy s akné, po kterém mi zůstaly pigmentové skvrny na obličeji. Byla jsem z toho zoufalá. Jediný účinný způsob, jak se toho zbavit, jsou právě biologické peelingy. Zní to hrozně, protože vám postupně obrušují vrstvičky kůže, které se loupou a vypadáte jako had,“ směje se Kateřina.

S pletí bojovala i krásná misska Natálie Kotková: „Před Miss jsem měla dost stresu. Zkouškové a příprava na finále mi zamávaly s životním stylem, a to se odrazilo i na mé pleti, když se mi objevily pupínky připomínající akné. Táňa Makarenko mi poradila, abych si zašla na ošetření sem do salonu v Pařížské, od té doby jsem tu stálá zákaznice.“

V poslední záchranu doufá i herečka Ivana Jirešová, kterou už od těhotenství pronásledují pigmentové skvrny, což je zejména v létě velký problém. „Používám sice vysoký ochranný faktor, ale i tak se dobře opaluji. Ve výsledku mám tmavé tělo a světlý obličej.“ Herečka doufá, že je to letos už naposledy. „S ošetřením počkám až na podzim, kvůli sluníčku. Musím ale říct, že se moc těším, protože ošetření se šneky mě vážně zaujalo.“

Šneci, jejichž sliz léčí, byli opravdu hvězdami celého re-openingu salonu a pomazlila se s nimi i modelka a podnikatelka Romana Pavelková. Stejně jako Ivanu ji od těhotenství trápí v létě pigmentové skvrny a hodlá jim říct sbohem. „Dřív jsem sem chodila na klasické čištění pleti, ale na podzim se chystám na biologický peeling. Dnes jsem ale přišla hlavně podpořit svou kamarádku Míšu Hnátkovou, která se rozhodla společně s manželem paní Inky Mattim, pokračovat v jejím odkazu,“ dodala.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama