reklama

Aktivujte svou imunitu dřív, než onemocníte

reklama

S nadcházejícím nevlídným počasím hledá každý z nás způsob, jak přežít zimu ve zdraví. Nachlazení, rýma nebo bolest v krku nejsou sice nebezpečná onemocnění, ale dokážou nám dost znepříjemnit život.

Málokdo si v dnešní době může dovolit zůstat dva tři dny v posteli, aby se pořádně vykurýroval… Není proto nic snazšího než včas podpořit naši imunitu, aby se nám podobné nepříjemnosti vyhnuly. Jenže na tuhle „drobnost“ si obvykle vzpomeneme až v momentě, kdy cítíme první příznaky nachlazení. Co teď? Co nám pomůže rychle a efektivně? Novinkou na trhu jsou tablety IMURES, které s okamžitým efektem aktivují imunitní systém pomocí nové generace kolostra a výtažku z modřínu. Bovinní kolostrum (mlezivo) vzniká v mléčných žlázách samic savců těsně po porodu. Jeho složení zajišťuje okamžitou imunitní ochranu novorozenému organismu a zajistí růst a vývoj i v pozdějším věku. Kolostrum je obzvláště bohaté na imunitní faktory, aminokyseliny, nukleotidy a růstové faktory. Jedná se o nejkoncentrovanější formu kolostra dostupnou v ČR i EU, a to především díky tomu, že tato forma kolostra neobsahuje neúčinné, balastní látky, jako je například laktóza.

Potlačí příznaky nachlazení

Je klinicky prokázáno, že Imures dokáže vyvolat rychlé změny v imunitní reakci organismu, a to především v období od 30 minut až 2 hodin po užití. Tím díky koncentrátu specifických imunitních faktorů z kolostra dokáže výrazně potlačit příznaky nachlazení a přicházející nemoci. Imures se doporučuje používat nejen při virových onemocněních a respiračních chorobách, ale i při a po užívání antibiotik, při dlouhodobém oslabení imunitního systému a jako prevence při dlouhodobé únavě, sezónních alergiích a při infekčním onemocnění v rodině nebo okolí. Produkt neobsahuje lepek a laktózu, je tedy vhodný i pro osoby s bezlepkovou a diabetickou dietou a laktózovou intolerancí. Doporučené užívání je 1-2 tablety denně. Obsah balení 30 tablet, cena produktu 520 Kč. Složení:  ResistAid™ (imunomodulační modřínové arabinogalaktanyy), Immunel™ (specifický extrakt z kolostra), kyselina křemičitá (pomocná látka proti vlhnutí), stearan hořečnatý (pomocná látka), rostlinná kapsle naturální.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama