Alarmující zjištění: téměř žádná žena nenosí správně padnoucí podprsenku!

Autor: dne 11 února 2015

Máme z čeho vybírat. Dámské spodní prádlo se vyrábí v dlouhé řadě druhů, střihů, vzorů i barev.

Jak je tedy možné, že jen velmi malá hrstka žen je schopná si pořídit padnoucí podprsenku a drtivá většina nositelek tohoto specifického oděvu je pevně přesvědčena, že nosí správnou velikost, i když tomu tak není?

Evidentně nám chybí konkrétní informace, jak a kde a čím mají být prsa podpírána.

Správně vybraná velikost podprsenky totiž dokáže zázraky.
A my se o ně nesmíme nechat ochudit!

Když se pak oblečete do té opravdu padnoucí podprsenky, můžete se najednou cítit podobně jako Veronika v následujícím videu – mnohem přitažlivější a víc sebevědomá.

https://www.facebook.com/video.php?v=791828294232054&set=vb.303515953063293&type=3&video_source=pages_video_set

A čím to je? Zeptali jsme se odborné konzultantky s dlouholetou praxí Kláry Doubkové: “Zpevněním obvodu a zvětšením košíčků, aby podprsenka fungovala tak, že ňadra opravdu podpírá v oblasti hrudníku (a funguje tak jako PODprsenka, nikoliv náprsenka). Díky pevnějšímu obvodu se tíha ňader rozloží na žebra a ramínka tak nenesou prakticky žádnou zátěž. Odlehčená ramena tak umožní, že se narovnáte. Dostatečně prostorné košíčky přiznají každému ňadru dostatek prostoru, takže prsa nerozplácnou na hrudník. Díky ňadrům na hrudníku (a ne u pasu) vypadá postava štíhlejší, opticky vynikne pas. Nemluvě o pohodlí, které si můžete užít, když se nemusíte bát, že ňadra z podprsenky vypadnou, když i při běhu na tramvaj nebo poskoku drží na svém místě.”

Modelka přišla na zkoušku s tím, že si je svou velikostí jistá a že nosí velikost 75D. Velmi rychle jsme objevily, že to prádlo musí sedět trošku jinak. Jako ta pravá se ukázala velikost 65FF.

Téměř každá žena, která se poprvé oblékne do podprsenky správné velikosti, reakuje podobně překvapeně jako modelka Veronika.
Podívejte se v následujícím videu na její bezprostřední a spontánní reakci během prvních vteřin v novém prádle!

https://www.facebook.com/video.php?v=791727524242131&set=vb.303515953063293&type=3&video_source=pages_video_set


“Je běžně rozšířeným mýtem, že D jsou velká prsa“, konstatuje Klára. “Jenže ono to není pravda. Nejběžnější prodávaná velikost je u nás v Caresse 70FF.”

Jak poznáte, zda vám podprsenka sedí? Padají vám ramínka? Posunuje se vám obvod po zádech nahoru až za krk? Přetékají vám ňadra vrškem košíčků nebo vylézají spodem či bokem podprsenky? Máte ještě část ňadra za kosticí v podpaží? Je to jasné! Jako 80% žen potřebujete menší obvod a větší košíčky.

Mezi největší výhody padnoucí podprsenky patří

* odlehčená ramena (z toho vyplývající narovnaná záda)

* Konec bolestí hlavy (máte-li shrbená záda a snažíte-li se zvedat hlavu, dochází k nadměrnému namáhání krční páteře

* Optické zeštíhlení postavy

* Zvýšení sebejistoty

* Pohodlí, kdy se na svou podprsenku můžete spolehnout, že vaše ňadra opravdu podpoří

* Snížení rizika rakoviny prsu (pokud máte malý košíček, kdy se vám kostice zarývají do tkáně ňadra, mohou v důsledku nadměrného tlaku vznikat zatvrdliny, kde mohou vyvstat nějaké neplechy)

* Pocit, že „nejste tlustá“. Máte prsa-pas-boky!

Chce to trochu hledání, ale když přijdete na to, co vám opravdu sedí, stojí to za to!

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď