reklama

Album Tvrdohlavá Heleny Vondráčkové vychází na vinylu

reklama

Studiové album Heleny Vondráčkové s názvem Tvrdohlavá, které vyšlo na podzim loňského roku na CD a v digitální podobě, vyjde dne 30. dubna na dvojvinylu. Celkem čtrnáct skladeb plus bonusová píseň z českého filmu Ženská pomsta vznikaly pod producentským dohledem hudebníka a skladatele Karla Maříka, a střídají se v nich nejrůznější hudební nálady a hlasové polohy zpěvačky.

Písně z nového alba Dívčí žena či Taneční střevíce se pravidelně objevují v hitparádách několika rádií. Hity z alba Tvrdohlavá stihla s úspěchem u posluchačů Helena Vondráčková představit rovněž živě na svých loňských koncertech.

„Doba, kdy dojde k možnosti se potkat s mými fanoušky na koncertě je zatím v nedohlednu. Proto jsem ráda, že se povedlo připravit toto vinylové dvojalbum. Posluchači si tak budou moci v nové zvukové podobě vychutnat skvělé texty o vztazích, životních momentech, o mých přáních, snech, touhách a vzpomínkách,“ láká posluchače a příznivce k poslechu zpěvačka Helena Vondráčková.

Na albu Tvrdohlavá jsou autorsky nejvíce podepsáni jeho producent Karel Mařík a básník Josef Peterka. K dalším známým autorům a textařům, které zpěvačka přizvala ke spolupráci patří známé hudební osobnosti jako Tomáš Belko, Jan Krůta, Václav Noid Bárta, Gabriela Osvaldová, Vašo Patejdl, Ondřej Soukup, Petr Šiška či Lešek Wronka.

reklama

0 Komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama