reklama

Alcatel A3 XL – větší displej je lepší

reklama

Společnost TCL Communication začala v Česku a na Slovensku prodávat smartphone Alcatel A3 XL, který díky velkému 6“ IPS displeji s vysokým rozlišením spojuje výhody telefonu a tabletu. Novinka nabízí také chytrou čtečku otisků prstů, rychlé 4G (LTE) připojení a nejnovější verzi systému Android – 7.0 Nougat. Alcatel A3 XL koupíte za 4999 Kč, respektive 189, 90 eur včetně DPH. Na výběr je buď bílá varianta se stříbrným rámečkem a bílým předním panelem nebo šedá varianta se stříbrným rámečkem a s černým předním panelem.

Charakteristickým znakem chytrého telefonu Alcatel A3 XL z nové produktové řady „A“ je obří, plně laminovaný 6“ IPS HD displej s jasným obrazem a věrnými barvami, umožňující pohodlné sledování videí, hraní her, prohlížení webu či zábavu na sociálních sítích. Telefon zaujme i štíhlým designem a texturovaným zadním krytem, díky němuž se pohodlně drží. Důmyslný detail představuje i zapínací tlačítko s jemnou texturou, která usnadní jeho ovládání.

Díky opravdu velké obrazovce zpříjemní Alcatel A3 XL našemu mladému publiku sledování filmů v HD kvalitě nebo hraní online her. O jejich plynulé přehrávání se postará rychlý 4G internet, který telefon podporuje,“ říká Tomáš Chrastil, který v Česku a na Slovensku zastupuje značku Alcatel.

Nechybí výkon ani chytrá čtečka otisků
Srdcem modelu A3 XL je čtyřjádrový procesor, který v kombinaci se 2 GB operační paměti a nejnovějším operačním systémem Android 7.0 Nougat nabízí dostatek výkonu pro práci i zábavu. Nechybí sloty na dvě SIM karty ani chytrá čtečka otisků prstů. Ta zvládne nejen odemknout smartphone jediným dotykem, ale umožní i přijímat hovory, fotit selfie, šifrovat dokumenty a rychle přistupovat k až pěti přednastaveným aplikacím.

Vnitřní 16GB paměť můžete rozšířit o MicroSD kartu s kapacitou až 128 GB, takže je k dispozici dostatek místa pro ukládání fotografií, videí či oblíbené hudby. Kvalitu audiozážitků zajišťuje reproduktor s jasným zvukem vylepšený technologií Arkamys.

Focení s filtry
Hlavní fotoaparát smartphonu Alcatel A3 XL nabízí snímač s rozlišením 8 Mpx. Ten dokáže pomocí interpolace vylepšit snímky až do kvality 13 Mpx. Přední 5Mpx fotoaparát s bleskem vytvoří s interpolací snímky v rozlišení až 8 Mpx. Aplikace fotoaparátu obsahuje nejrůznější filtry pro zachycení originálních fotek nebo režim Okamžitá koláž, díky níž složíte z vybraných momentek v mžiku jedinečnou koláž vašich snímků.

Selfie fotky lze díky přesné čtečce otisků pořídit jediným dotykem prstu, pomocí aplikace Face Beauty je můžete vylepšit nebo použít třeba živé filtry. Aplikace Face Show umožní ze série selfíček vytvořit a okamžitě sdílet zdařilé videoanimace. Ve fotografiiích si snadno uděláte pořádek s aplikací Selfie Album.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama