reklama

ALL TV oslavila své 4. narozeniny s filmem Babovřesky

reklama

Na pražském Václavském náměstí, konkrétně v klubu Goldfingers bylo živo!! Když ke klubu dorazilo červené závodní Ferrari 430 GT automobilového závodníka Petra Vojáčka a do klubu začaly proudit hosté, mohlo by se zdát, že uvnitř klubu probíhá speciální taneční show.

Realita byla však zcela jiná. Prostory klubu tentokrát využila společnost StockholmDream Production s.r.o., která zde uspořádala 4. narozeniny internetové a hudební televize ALL TV, která si ke svému narozeninovému dni pozvala exkluzivního hosta. Film Babovřesky. Během večera se na místě sešlo mnoho známých osobností, které jako moderátorka večerem prováděla zpěvačka Marcela Březinová. Ta během večera stihla k narozeninám také dvakrát předvést své úžasné pěvecké vystoupení. Po představení hostů, z nichž byl pro hosty nejdůležitější, tedy převážně pro zástupkyně dámského pohlaví společnost Trenýrkárna.cz, která se představila s módní přehlídkou spodního prádla 69SLAM a předvedlo je jejich 12 modelů. Také zástupci pánského pohlaví si přišli na své, a to když své umění předvedly tanečnice klubu Goldfingers, které na sebe oblékly úchvatné oblečky.

Dorazil i Troška 

Během večera dále zazpívali zpěváci Jaroslav Parči s Petrem Kutheilem, ale také se zde představili zástupci filmu Babovřesky vedené legendárním režisérem Zdeňkem Troškou a na své housle předvedl umění Michael Hejč. Za film Babovřesky dále dorazili Petr Polák, Růžena Havlová, nejobsazovanější herec malých rolí v ČR Jan Kuželka, starosta Babovřesek Pavel Kikinčuk jenž dorazil vzhledem ke svému divadelnímu vystoupení na poslední chvíli, Kamila Kikinčuková, Jaroslava Ulrichová a René Kekely, kteří divákům blíže představili trilogii úžasných letních komedií režiséra Trošky Babovřesky. „Na tento večer jsem moc rád dorazil. Přeji ALL TV  vše nejlepší. Po celou dobu Babovřesek jsou naším mediálním partnerem, a také rád po čase vidím naše milé herce. Přiznám se, že jsem nakonec málem ani nedorazil, jelikož mi dnes firma měnila okna a já neměl vůbec co na sebe, protože skříně byly zabalené igelitem,“ řekl s úsměvem režisér Troška. „Myslím, že se dnešní večer moc povedl. Bylo to krásné a všem chci moc poděkovat,“ řekla tvář ALL TV zpěvačka Lucy Junk, která během akce předčasně oslavila své 26. narozeniny.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama