reklama

Andrea Bezděková a Michaela Habáňová se sešly v jedné škole

reklama

Vítězky České Miss 2017 a 2016 si nenechaly ujít příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži, jak o sebe pečovat co nejlépe a vyvarovat se chyb, které při péči o krásu dělají. Společně tak vyzkoušely ve škole pro profesionální vizážisty Make Up Institute Prague, jak se vyhnout špatným návykům při odličování pleti či líčení.

Já mám své zvyky v líčení dle mého harmonogramu. Pokud vstanu do dne, kdy mám volno, nelíčím se vůbec. Pokud mě čeká pracovní povinnost, na řadu přijde můj osvědčený basic make-up, který spočívá v tom, že si na odlíčenou a hydratovanou leť nanesu pudr a řasenku,“ přiznala své jednoduché taje v líčení Česká Miss 2016 Andrea Bezděková. Ta se pro letošní rok 2018 stala navíc hlavní tváří největšího kosmetického veletrhu v Čechách, Interbeauty Prague, který se koná dvakrát do roka v pražských Holešovicích. „Díky této lukrativní kampani, kterou jsem přebrala po Andree Verešové či Renatě Langmannové jsem se o make-up začala i více zajímat,“ vysvětlila svou narůstající lásku k líčení Andrea.

Není tedy překvapením, že ji oslovil i jeden z největších kurzů pro profesionální vizážisty.„Rozhodla jsem se, že usednu opět do školy a udělám si tzv. MASTER KURZ, kde se naučím denní líčení, večerní, svatební, make up na focení a mnoho dalších triků či vychytávek. Pokud kurz udělám, stane se ze mě profesionální vizážistka,“ pochlubila se Bezděková, která si aktuálně sama vystačí s málem.

Mám jeden spolehlivý look, na který vsázím při každé příležitosti. Ten spočívá v tom, že si nanesu make-up, vykonturuji si obličej dle svých pravidel a nanesu si na rty jemnou rtěnku. Oči si líčím spíše do hněda, protože v kouřových stínech se necítím,“ popsala svůj oblíbený trik na to, jak nejen vypadat dobře, ale především jak se cítit dobře.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama