reklama

Andrea a Mikoláš Růžičkovi se fotili pro originální módní značku

reklama

Módní značka Buri Made představila průřez své tvorby na fotografiích s manželi Ružičkovými, které vznikly pod taktovkou fotografky Pavlíny Jarošové. Pestrobarevná kolekce je inspirována cestováním a poznáváním dalekých kultur, což je to pravé pro herečku a fotografku Andreu Růžičkovou (dříve Kerestešovou), která je známá svou cestovatelskou vášní. Ručně malované motivy látek vystihují heslo značky Buri Made: Nechceme splynout s davem. Jsme jiní, jsme originální! Značka se zabývá šitím oděvů na míru, které přesně padnou vaší postavě.

Herečku a fotografku Andreu Růžičkovou zaujala kolekce Buri Made na modní přehlídce, kde byla hostem a rozhodla se značku podpořit. Růžičková je žena mnoha tváří. Populární herečka se nenechává svázat do jediné škatulky – fotografuje, cestuje a její vášní je poznávání nových kultur. Manželé se před pár týdny vrátili z Afriky a ta je, jak Andrea říká, velmi pestrobarevná. Originální kolekce rodinné značky oslovila také jejího manžela, hudebníka Mikoláše, a tak vznikl průřez kolekcí ve spolupráci s fotografkou Pavlínou Jarošovou. Role stylisty se zhostil Norbert Szalay, který manžele vhodnými detaily sladil s barevnou kolekcí.

Jako modelka jsem začínala a díky herectví jsem v této roli do jisté míry pořád. I když dnes raději stojím na druhé straně za fotoaparátem, ráda předvedu zajímavou módu, obzvláště ve společnosti svého muže,“ usmívá se Andrea Růžičková. „Baví mě barevnost a pestrost značky Buri Made, která na mě působí jako exotická cesta,“ říká známá herečka a fotografka.

Propracované detaily, hedvábí, brokát, to vše naleznete v originální kolekci Buri Made. Barevné kabátky skvěle podtrhnou ženskou linii, v pánském stylu zase zaujme střízlivé zdobení a precizní vnitřní vypracování modelů. Převládá barevnost s akcentem žluté a starorůžové. Ručně malovaná kolekce vznikla pomocí tisku přenesením na materiál. V kolekci návrháři využili iluzi prvků – siluetu hlavy či geometrické tvary. Při návrhu kolekce její tvůrci pamatovali jak na příznivce elegance, tak vyznavače sportovního stylu. Tím vším si značka Buri Made vytváří jedinečnou identitu. „Je nám ctí, že jsme mohli spolupracovat s manželi Růžičkovými a s tak profesionálním a přitom pohodovým týmem. Díky tomu vznikly krásné fotografie s působivou atmosférou,“ říká Štěpán Bittner.

Rodinná značka vznikla na jihu Čech v roce 2011 a v loňském roce pod vedením Štěpána Bittnera otevřela zbrusu nový reprezentativní showroom v srdci Českých Budějovic na známé Lidické třídě. Buri Made tak získal novou tvář a chce se nyní zaměřit na celonárodní klientelu.

Buri Made spolupracuje s modním návrhářem Otakarem Videckým a Milanem Kinkalem, které dříve zaměstnával Hugo Boss. Návrhářská dvojice vnesla do tvůrčího procesu firmy preciznost a důraz na jednoduchost každého modelu. Bittnerovi také spolupracovali s mladičkou talentovanou návrhářku Zhannu Belskaya a nebo úspěšnou Aliciu Declerck, která dnes žije a tvoří v Indii. Firma šije z látek, které dováží především z Itálie, ale i z dalších zemí s bohatou módní historií.

„Oblek na míru je nejlepší investicí, kterou můžete ve svém profesním životě udělat,“ říká zakladatelka značky Jaroslava Bittnerová a popisuje, jak zakázková tvorba oděvů probíhá: „Nejprve se budeme ptát na podrobné informace a následně vám spolu s našimi módními návrháři doporučíme nejvhodnější oblek. Společně zvolíme materiál a látku, vyberete si z řady doplňků a určíte zdobné prvky. Výsledkem bude model, který zdůrazní váš charakter a zapůsobíte v něm na okolí. Šaty na míru představují druh prestiže, která vám pomůže k dosažení vytyčených cílů.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama