reklama

Andrea Verešová má velmi dobrý vkus!

reklama

Pokud je ve společnosti prezentován produkt výjimečného designu a kvality, nemůže půvabná topmodelka Andrea Verešová chybět. Z řad známých tváří ale nebyla jediná, kdo si nenechal ujít atraktivní setkání příznivců Mercedes Benz u příležitosti představení tří nových modelů GLE, GLE coupe a GLC.

Václav Postránecký, Sára Saudková, Jana Šulcová, Peter Nagy a spoustu dalších osobností zavítalo do pražského autosalonu M300 s jasným cílem; být mezi prvními, kdo do nové rodiny SUV usedne. „Mám moc ráda tuhle značku“, usmívala se Andrea Verešová nad vystavenými vozy a dodala, že design vozů ji sice zajímá, není pro ni ale zdaleka jediným měřítkem. „Jako maminka dvou dětí řeším bezpečnost auta, ve kterém jezdíme. Nikdy bych nesedla do něčeho, co ve mně nebudí důvěru.“ Prezentované vozy ovšem nebyly jediným lákadlem pro hosty M3000; během společenského večera se mohli kochat módní přehlídkou Tommy Hilfiger, přivonět si k party lite svíčkám, ochutnat delikatesní kávu Darboven, čaj Eilles, turecké lahůdky Šeherezád nebo bar Fleret. Zájemci si nechali změřit volné radikály v těle, prohlédli si indické designové kousky Navsari shopu a průběžně sledovali malíře Petra Herela z Latin Art Galery, který přímo před jejich zraky vytvářel obraz. Ten se poté stal třešinkou na tombole, stejně jako voucher na zapůjčení vozu MB dle vlastního výběru na víkend.

Pohodová atmosféra

Mnozí hosté také využili možnost věštby zkušených Kartářek světla. „Byla jsem zvědavá, co mě čeká v práci …“, svěřila se herečka Lucie Zedníčková, která se nedávno se svým partnerem hercem Jaroslavem Matějkou přestěhovala do Prahy. „A tak jsem kartářce neodolala. Dozvěděla jsem se, že naše volba hrát divadlo v Praze byla správná, tak doufám, že budeme mít ve Žlutých lázních, kde v říjnu začínáme, vyprodáno,“ dodala s úsměvem. Jak se ukázalo, společenské setkání v karlínském M3000 splnilo svůj účel. Hosté si prohlédli a vyzkoušeli nové vozy, příjemně se bavili a zároveň navázali nová přátelství. Poděkování si tedy zaslouží všichni, kdož se na příjemné atmosféře, kromě již zmíněných, podíleli: TOP HOTEL Praha, smíchovské Zen studio, BODY BODY, Reviderm, Dermokil, říčanská restaurace U staletých lip, divadlo Kalich, nakladatelství Brána, Smilargan, vinohradský butik La Adore, Previa, vinohradský psí salon Richie, In Loco, Pepsi, Big Shock!, Nolte.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama