reklama

Andrea Verešová opět ukázala své dokonalé tělo a schovala se jen za pugét růží!

reklama

Andrea Verešová stále patří mezi žádané modelky a na nedostatek pracovních nabídek si nemůže stěžovat. Nedávno nafotila exkluzivní fotografie k nové kampani pro švýcarskou značku Valera, jejíž tváří je již druhým rokem. Na sérii romanticky laděných fotografií se Andrea zahalila jen do luxusního spodního prádla a obrovského pugétu rudých růží.

Vedle dokonalého těla, které Andrea velmi ráda ukazuje, se může modelka slovenského původu pyšnit také krásnými a zdravě vypadajícími vlasy. Sama Andrea ale tvrdí, že i když jí byla krásná kštice dána od přírody, tak bez správné a profesionální péče by se nikdy neobešla. „Má práce vyžaduje, aby moje vlasy byly pevné, lesklé a hlavně zdravé. Vždy se svěřuji do péče profesionálů a používám ty nejlepší produkty. Nezaměřuji se pouze na vlasovou kosmetiku, ale i na to, jaký používám fén,“ vysvětluje Andrea.

Modelka, která je pověstnou milovnicí luxusu se netají tím, že si potrpí na to nejlepší. „Již nějakou dobu používám fén švýcarské značky, která je pro mě zárukou prvotřídní kvality. Povrch fénu je pozlacen 24 karátovým zlatem, vypadá skvostně a v koupelně se nádherně vyjímá,“ prozradila usměvavá Andrea. Série fotografií k nové kampani vznikly pod taktovkou profesionálního fotografa Dalibora Michalčíka. Focení, které probíhalo do pozdních večerních hodin, si Andrea užívala a dokonce si z něj domů odnesla kytici 200 rudých růží. V tomto případě se to asi obešlo bez žárlivých scén, protože jako důkaz má sérii nádherných fotografií.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama