reklama

Andreo, tohle se nepovedlo: Bezděková jako maškara

reklama

Taková událost, jakou je otevření nového music clubu a restaurace PRAH v centru české metropoli si zaslouží i slavnostní outfit. Andrea Bezděková sice měla snahu o originalitu, moc se jí to ale nepovedlo.

Jestli chtěla bývalá Miss zaujmout, tak se jí to vlastně povedlo. I když zřejmě trochu jinak, než si představovala. „Co to má, proboha, na sobě? Si odskočila z hřiště a omylem si vzala sukni, ne,“ špitali si hosté. Pravdou je, že Andrea to zkrátka nevychytala. Od pasu dolu super, ale kombinace s na pohled laciným topem není vhodná. Tím spíš, když modelka byla jednou z celebrit, která slavnostně přestřihávala pásku a byla tedy v centru dění.

Na druhou stranu, komu se to nelíbilo, nemusel se na ni dívat, že? Nakonec, v PRAH music clubu toho lze dělat mnohem více. Tento podnik totiž nabízí originalitu a jedinečnost, kterou v hlavním městě nenajdete. A co víc, otevřeno zde mají prakticky non-stop, což je ve spojení kvalitní muziky a jedinečné gastronomie kombinace, která jistě nezůstane bez povšimnutí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama