reklama

Anife Vyskočilová zve na Gastro Food Festival! Přijdete?

reklama

Exotickou krásku Anife Ismet Vyskočil Hassan známe jako velmi otevřenou, usměvavou a pro někoho možná trochu výstřední herečku, moderátorku, tanečnici a lektorku. Život bere vesele a s nadhledem, její životní filozofií je užívat si každý okamžik, který je nám dán. A že se to týká i jídla, o tom není pochyb.

Proto nebude chybět na Gastro Food Festu v Litoměřicích – festivalu dobrého jídla a pití, který se uskuteční ve dnech 25. – 27. 10. 2013 v areálu Zahrady Čech v Litoměřicích. „Mám ráda výzvy a zapojím se do hmyzí show, kde budu soutěžit a ochutnávat tyto speciality z rukou Milana Václavíka.“ Na co se můžete těšit? V rámci třídenní akce nabídnou organizátoři návštěvníkům ucelený program, kde nebudou chybět potraviny a produkty od regionálních dodavatelů, vybrané místní delikatesy i ukázky umění gastronomie od mistrů kuchařů. A v neposlední řadě bohatý doprovodný program, jak pro děti, tak i pro dospělé, ale především neskutečný zážitek chutí a zábavy. Bát se nemusíte větru ani deště. Při nepříznivém počasí vše jistí chráněné pavilóny. Restaurace Gastro Food Fest 2013 bude tím nejlepší, co na vás čeká. Zkušení šéfkuchaři probudí všechny vaše smysly tradiční českou kuchyní.

K dobrému jídlu patří i dobré víno – budou zde prezentována pouze česká a moravská vína, od tuzemských producentů jen českého a moravského původu.

Káva, čaj – Espresso je mnohem více než jen charakteristický lahodný šálek kávy. Je to metoda a způsob přípravy kávy. Piazza D´Orro se specializuje na bohatý svět italského espressa a všech jeho druhů. Naším cílem je obohatit Vaše životy o lahodný požitek.

Pivo – se vařilo již od nepaměti. Pivo je staroslověnské slovo, které označovalo „nápoj nejobyčejnější a nejrozšířenější“. Budete si moci pochutnat 14° Baron Trenck, Zlatopramen, Starobrno, Krušovice, Heineken, Březák, Louny, Zlatý bažant, Hostan, Dačický, pivní pálenku Bier Brand, nealkololický Clausthaler a mnoho dalšího od HEINEKEN.

Pátek, sobota, neděle:

  • kulinářská show v podání Zdenka Pohlreicha vs. Roberta Zatloukala a Radka Šubrta vs. Petra Jonáše
  • hmyzí speciality a show s V. I. P. hosty (Anife Vyskočilovou, Dominikou Kadlečkovou, Pavlem Filandrem a mnoho dalšími)
  • Staro“čez“ká kuchyně aneb vaření s Lukášem Uhrem a Janem Heřmánkem
  • škola vaření s Radkem Šubrtem, Markem Svobodou, Pavlínou Klopfštokovou (ryby, zvěřina, sladké mámení nejen pro děti)
  • retro vaření – informace o tradicích prvorepublikového vaření, ukázka retro koktejlů
  •  autogramiáda Blanky Dvořákové – kniha o Food Blogerech
  • finále amatérského vaření
  • soutěže „namíchej si vlastní drink“
  • barmanská show TOP GUN v podání Karla Frýda – finalista reality show Big Brother
  • po celou dobu k poslechu hraje CM Pajtáš

 

 

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama