reklama

Aplikace Týmuj bodovala, na přehlídce domácích vývojářů byla třetí

reklama

Aplikace Týmuj.cz zabodovala na AppParade, přehlídce domácí tvorby v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety. V konkurenci offline mapy od Seznamu, mobilního bankovnictví Equa bank či společnosti T-Mobile, jež vyvíjí aplikaci Český florbal, jí odborná porota udělila 3. místo, podle hlasování diváků pak skončila pátá.

„Velmi si vážíme toho, že jsme dostali pozvání, a mohli se tak seznámit a utkat s dalšími zajímavými projekty. Zejména třetí místo od odborné poroty nás velmi těší, protože jsme soutěžili především s aplikacemi, které mají mnohem větší vývojové zázemí a podporu velkých společností,“ říká Petr Salomon, spoluzakladatel Týmuj.cz a managing director Event Service, která platformu spravuje a rozvíjí.

Přehlídka AppParade se konala už podevětadvacáté, Médiář a AppParade ji pořádaly v pražském biu Oko. Svá díla v sále představili vývojáři celkem deseti aplikací, odborná porota a diváci následně hlasovali, která jsou podle nich nejpovedenější. U obou skupin shodně zvítězily Windy Maps od Seznamu, které jsou variací na Mapy.cz. Aplikace Týmuj bodovala jak u diváků, tak u odborníků, zatímco v řadě jiných případů se obě umístění diametrálně lišila.

Týmuj, online nástroj pro organizaci sportovních družstev a skupin, funguje ve formě aplikace teprve od letošního července, předtím měl pouze webové stránky. Přes ně si lidé plánují sportovní události a spravují svůj tým už od roku 2008. Momentálně má platforma přes 165 tisíc uživatelů, aplikaci si za necelý půlrok stáhlo už takřka 20 tisíc lidí.

Týmuj je bezplatná služba, kterou využívají, kromě samotných sportovců, i jejich trenéři, vedoucí družstev či instruktoři. Organizátorům výrazně usnadňuje plánování tréninků a zápasů i kontrolu docházky, všem zúčastněným pak dává možnost vzájemné interakce, komunikace i sdílení fotografií či souborů. Platformu využívá přes 17 500 týmů, které se věnují více než stovce sportovních odvětví, nejčastěji pak fotbalu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama