reklama

ARENA Pavly Kladivové otevřela svou největší pobočku v centru Prahy

reklama

Známá tělocvična ARENA Pavly Kladivové otevřela v pondělí 5. 2. svou již třetí pobočku přímo v centru Prahy 1. Nová tělocvična o rozměrech více než 600 m2 se nachází v třípodlažní historické budově jen pár kroků od Václavského náměstí. Kromě funkčního a crossového tréninku nabízí také řadu doprovodných služeb, včetně sauny, masáží a venkovního posezení.

ARENA Pavly Kladivové patří mezi první tělocvičny v České republice, které napomohly s rozšířením fenoménu funkčních tréninků a zejména pak tréninků s kettlebellem. Její zakladatelkou je profesionální sportovkyně Pavla Kladivová, mistryně světa a Evropy v silovém trojboji, která do ARENY přinesla své know-how, nabyté spoluprací s trenérskými špičkami celého světa.

Nová pobočka ARENA Centrum nabídne příznivcům sportu kromě funkčních a crossových tréninků i výuku vzpírání, brazilského jiu-jitsu, thaiboxu, boxu a další  Perfektně vybavené sály je možné využívat i pro vlastní trénink či soukromé individuální hodiny. ARENA poskytuje také širokou nabídku masáží, saunu a v létě jistě potěší vlastní venkovní zahrádka, nabízející klidné místo v rušném centru, a chutné občerstvení v duchu zdravého stravování. O moderní design, kombinující klasické graffiti s orientálními prvky, se postaral známý street-artový umělec Chemis.

„Funkční a cross tréninky jsou vhodné pro klienty všech věkových skupin,“ vysvětluje  Pavla Kladivová, zakladatelka a koučka ARENY Pavly Kladivové. „V ARENĚ si každý najde to své, ať už chce zhubnout, zpevnit tělo, zbavit se bolestí zad a kloubů či si zvýšit kondici, výbušnost a vytrvalost. Naši trenéři jsou skvělí profesionálové, kteří se snaží i na skupinových lekcích každému věnovat individuálně a přizpůsobit trénink dle jednotlivých dispozic a potřeb. Myslíme i na ty, kteří tráví spoustu času v kanceláři a potřebují často začít cvičit od úplných základů či odpomoci od konkrétního zdravotního problému.“ ARENA Centrum tak nabídne i začátečnické kurzy a řadu vzdělávacích přednášek. Navštěvovat vedené hodiny či open gym mohou i držitelé karty Multisport.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama