reklama

Asterová se chce zbavit špíčků

reklama

Módní přehlídka Kamily Vodochodské, živé vystoupení Martiny Pártlové, představení revolučního přístroje s názvem VANQUISH™ nebo sabrage sektů v podání Mistra České republiky Milana Krejčího – to vše přilákalo spoustu českých osobností 6. března na večírek do prostor pražské Žižkovské věže. VANQUISH™ nejvíce zaujal herečku Jitku Asterovou.

Moderátorka a herečka Jitka Asterová v posledních měsících hodně shodila. Ve svých čtyřiapadesáti letech radikálně změnila jídelníček a pravidelně cvičí. Špíčků na břiše se ale zbavit dosud nedokázala. „Ačkoli pořád cvičím a snažím se žít zdravě, tuk v oblasti břicha se drží a nepodařilo se mi ho ani po čase zbavit. Nejvíc mě štve to, že mám plnou skříň krásných vypasovaných šatů a nemůžu je nosit,“ postěžovala si Asterová, kterou do Žižkovské věže přilákala právě světová novinka v hubnutí. Přístroj VANQUISH™ od firmy BTL je bezkontaktní, bezpečná a bezbolestná metoda neinvazivního odstranění tuku. Jeho vysokofrekvenční pole zahřívá břicho a boky a likviduje tukové buňky. Stačí čtyřikrát absolvovat třicetiminutové ošetření a úbytek centimetrů je ohromující. A protože Jitka Asterová se chce tuku na břiše zbavit za každou cenu, rozhodla se novou metodu otestovat. Módní návrhářka Tatiana Kovaříková jí ušila krásné vypasované šaty, které ovšem Jitka nedopne. Na večírku se herečka veřejně vsadila, že po absolvování čtyř ošetření do tří měsíců šaty oblékne. Na konci května ji tak půjdeme do salonu české návrhářky zkontrolovat.

Hvězdná účast

Večírkem na Žižkovské věži provázela hosty moderátorka Gábina Partyšová a známý znalec etikety Ladislav Špaček. Program, ve kterém nechyběla ani módní přehlídka originální tvorby české módní návrhářky Kamily Vodochodské, sabrage v podání Mistra České republiky v sekání sektů a jejich ochutnávka či koncert Martiny Pártlové, si nenechala ujít ani herečka Světlana Nálepková, operní pěvkyně Andrea Kalivodová, modelka Michaela Štoudková, herečka a designérka Adriena Sobotová nebo například herec Tomáš Krejčíř.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama