reklama

Ať je jasné, ke komu patří!

reklama

Láhev lahodného vína ke dni sv. Valentýna se už stala nudným standardem, který hodláte tento rok změnit? Nechte se inspirovat unikátními pouzdry pro mobily a tablety, na která lze přidat partnerovy iniciály.

Pokud společně vyznáváte funkční minimalismus a mobil či tablet se už stal běžnou součástí Vašeho pracovního a osobního života, pouzdro od belentyí osobností. í personalizace ve formě INICIÁL vyražených přímo na pouzdro. Nebo můžete k partnerovým iniciálám přidat i ty Vaše, ať každý vidí, ke komu patří. Jste přece pár, tak to ukažte a nebojte se vystoupit z davu! TIP: Chcete s Vaši polovičkou ladit? Nic jednoduššího – pořiďte si pouzdro ve stejném stylu, ale v jiné barvě. Všechny modely jsou k dispozici s použitím luxusní italské kůže nejvyšší kvality v krémové a koňakové barvě.

Leather Collection

Celokožená kolekce vyráží dech svojí jednoduchou rafinovaností. Zvenku působí čistým, propracovaným dojmem. Italská kůže v krémové nebo koňakové barvě propůjčuje luxusní vzhled. Vnitřek je vypolstrovaný 100% přírodní vlněnou plstí, která je dostatečně jemná k displeji Vašeho zařízení a zároveň při vkládání a vysouvání vašeho smartphonu či tabletu dochází k čistění dotykové plochy. Vysunutí zařízení je pohodlné díky půlkruhovému výřezu ve spodní části pouzdra, který hezky dotváří celkový design. Kolekce ztělesňuje kombinaci kvality, elegance a funkčnosti. Hodiny práce vložené do zpracování zaručují, že každý kus je originál. Na první pohled osloví preciznost domácí české ruční výroby a použití vysoce kvalitních materiálů se zárukou 5 let. Design navrhován v Ženevě je jednoduše unikát.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama