reklama

Attila Végh převypráví svůj příběh. Exkluzivním hostem bude Makhmud Muradov

reklama

Chcete se osobně potkat se šampionem Bellatoru a přemožitelem Karlose Vémoly Attilou Véghem a potřást mu rukou? Nyní máte jedinečnou příležitost. Sympatický bijec totiž po vzoru Mika Tysona a Tysona Furyho chystá prémiová event Noc s legendou, v rámci kterého převypráví svůj insprativní příběh. Jako bonus bude jeho hostem zápasník UFC Makhmud Muradov! 

Jelikož již 6. února vstoupí do českých kin celoživotní příběh Attily Végha, který před několika týdny během zápasu století knockoutoval Karolose “Terminátora” Vémolu, rozhodl se producent dokumentu Attila Petr Větrovský uspořádat premiový event Noc s legendou, který proběhne 7. února v kině Lucerna. 

“V rámci show proběhne promítání strhujícího dokumentu, který bude Attila komentovat. Proběhne také meet & greet s Attilou a už nyní můžeme prozradit, že speciálním hostem eventu bude dosud neporažený UFC bojovník Makhmud Muradov,” sdělil za VDN Promo Petr Větrovský

A na co dalšího se Attilovy fanoušci mohou těšit? “Převyprávím svůj životní příběh od samého začátku, až po samý vrchol. Těším se, že ho budu moct odvyprávět,” říká sám Végh, který má v Česku mnoho fanoušků a kamarádů.

Mezi ně patří i Muradov. “Attila je legenda a opravdový šampion Československého MMA. Známe se dlouho. Na začátku své kariéry jsem s ním trénoval a učil se od něj. Proto je mi ctí být hostem jeho show a potkat se s jeho fanoušky,” přiznal Muradov, který si příběh obyčejného chlapce z Gabčíkova, jenž vyhrál titul mistra světa v Americe a také příběh o tom, že se člověk nikdy nesmí vzdát, poslechne přímo z pódia. 

Vstupenky na unikátní event jsou k dostání od 490 Kč do 1890 Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama