reklama

Balet Romeo a Julie nově v Karlíně

reklama

Generální rekonstrukce budovy Státní opery přivedla Balet Národního divadla do Hudebního divadla Karlín. Karlínské divadlo postavené v roce 1881 prošlo před nedávnem zevrubnou obnovou. V současné době patří k největším a nejhezčím historickým scénám v Praze, což ve spojení s tradičně prvotřídní kvalitou inscenací Baletu ND slibuje nevšední divácký zážitek.

Ještě před koncem letošního roku, 29. a 30. prosince, vtančí na jeviště Hudebního divadla Karlín hrdinové baletu Romeo a Julie, nové verze slavného baletního titulu vytvořené v duchu oblíbené neoklasické taneční estetiky.

V hlavních rolích mimořádně úspěšné a oceňované inscenace v choreografii uměleckého šéfa Baletu ND Petra Zusky alternují Andrea Kramešová, Alina Nanu a Magdalena Matějková v roli Julie, Ondřej Vinklát, který za tuto roli získal Cenu Thálie 2013, Guido Sarno a Francesco Scarpato coby Romeo. Další reprízy baletu Romeo a Julie v Hudebním divadle Karlín jsou na programu 16., 17. ledna a 12. února 2017. Vstupenky na představení jsou v prodeji v pokladně Hudebního divadla Karlín, v pokladnách Národního divadla a v tradičních předprodejích.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama