reklama

Bára Štěpánová a Martin Zounar vyrazili strašit na zámek!

reklama

Zatímco většina našich celebrit se přesunula do Varů na červený koberec a před blesky fotoaparátů, popřípadě na pláže vystavit svá těla paprskům slunce, Bára Štěpánová a Martin Zounar nezahálí a vyrazili na Moravu se Strašidlem. Konkrétně se Strašidlem Cantervillským – divadelní adaptací známé povídky od Oscara Wilda, kterou právě odpremiérovali a v následujících dvou týdnech je můžete potkat, jak brázdí naše nejkrásnější zámky.

Martin Zounar se představil v roli velvyslance Otise, ovšem původně na ni neměl být sám – ze začátku ji zkoušel společně s Markem Vašutem, který ale musel z představení nakonec odstoupit kvůli natáčení 7. sezony seriálu Strike Back (Protiúder) v Malaisii. Bára Štěpánová se ujala role slečny Umneyouvé – hlavní správkyně panství. Hlavním hvězdám zdatně sekunduje i Hanka Sršňová jako velvyslancova žena, kterou můžete znát třeba jako maminku z filmu paní Poledňákové Jak se plaší krokodýli. Strašidlo Cantervillské skvěle zahrál muzikálový herec a zpěvák Martin Pošta.

Martin se nám svěřil, že ačkoli prázdniny odstartoval a i ukončí prací, tak si tohle léto plánuje náležitě užít, v srpnu už jej totiž opět čekají pracovní povinnosti v rámci natáčení Ordinace. Nic nenechá náhodě a hned po posledním představení, které odehraje se Strašidlem na zámku Kozel, vyráží na 11 dní se svou maminkou a dcerou Claudinkou na dobrodružnou výpravu po Česku a Slovensku s obytným přívěsem. Ten pak vymění za motorku a pro změnu sám projede Orlické hory, k nimž ho pojí vzpomínky na dětství i stará přátelství.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama