reklama

Barbora Mottlová je shopaholička

reklama

Sexy herečka a modelka Barbora Mottlová miluje nakupování a nenechala si ujít ani otevření butiku Top Secret v jihočeském Písku. Bára se stala ozdobou slavnostního openingu tohoto monobrand butiku, za jehož vznikem stojí dvě sestry Lucie Mihalová a Renata Kopnická, které již úspěšně provozují jeden obchod této značky. Top Secret se snaží příblížit módu svým zákazníkům a přivést ji z obchodních center do menších a středních měst.

Bára je tímto konceptem nadšená, protože si ráda užívá servis a osobní přístup. „Na akci mě pozvala kamarádka a spojily jsme výlet do Písku s návštěvou její chaty a relaxací na zahradě. Jako typická ženská jsem neodolala a odnesla si džínové šatičky a dvě kabelky,“ popisuje herečka. Součástí otevření butiku byla módní přehlídka letní kolekce plné barev, džínoviny a květinových vzorů. Fashion show produkovala Agentura Verona.

V roce 2016 vznikl projekt Top Secret – Boutigue, zaměřující se na menší a středně velká města. Tento projekt pružně reaguje na potřeby dané lokality a zvyklosti lokálního zákazníka v konkrétním městě. Majitelky butiku dobře znají potřeby místních a nabízejí svým klientkám nejen stylové oblečení, ale také dokonalý servis.

Top Secret nabízí dámské a pánské kolekce a dále je dělí na City a Casual. Své zákazníky obléká nejen na volnočasové aktivity, ale i pro formálnější příležitosti.

Je vhodnou volbou pro všechny, kteří touží vypadat atraktivně a zdůraznit svou osobnost.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama