reklama

Barbora Mottlová zazářila jako bohyně lásky a plodnosti

reklama

Na herečce Barboře Mottlové (34) příroda půvaby nešetřila, to je více než zřejmé. Není tedy náhodou, že je často obsazována do rolí sexy milenek a osudových žen. Tentokrát se v rámci nové série fotek, které vytvořila společně s fotografkou Barborou Kloučkovou, představila jako bohyně Afrodita – ta představuje ideál krásy, lásky a plodnosti.

Báru s řeckou bohyní pojí krásná tvář, neodolatelný sex-appeal i perfektní tvary, stejně jako zástupy nápadníků. Bohužel i přes všechny dary, které herečka dostala do vínku, stále nenašla osudovou lásku a pořád čeká na svého pana božského. Pravdou je, že vedle tak sebevědomé a úspěšné ženy plné ženské energie není snadné být a její vyvolený bude muset být dostatečně silný, aby si troufnul na krásku, která může směle konkurovat i samotné Afroditě.

Stylizace Báry do řecké bohyně byla rozhodně trefou do černého – v nekonečně dlouhých bílých šatech s líčením od vizážistky Nikol Nejedlíkové vypadá herečka naprosto úchvatně. „Která žena by nechtěla být bohyně? Do téhle role jsem se vložila opravdu s velkou chutí. V nádherných šatech od skvělé návrhářky Sandry Markové, které dnes nejsou vůbec kam nosit, jsem se po dlouhé době cítila opravdu božsky,“ uzavřela Mottlová.

Zdroj: Svítící květinová písmena

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama