reklama

Beauty inside milují i vítězky České Miss

reklama

Také už jste slyšeli o Beauty inside? Nebo dokonce máte svou krabičku krásy doma? Pokud prozatím nevíte, co se pod názvem Beauty inside by Česká Miss skrývá, vězte, že je nejvyšší čas to napravit. Beauty Inside totiž představuje splněný kosmetický sen každé z nás.

Luxusní růžová krabička ukrývá výběr kosmetických produktů předních značek, které nejen, že Vám kurýr doručí až do domu, ale navíc vyjdou na zlomek jejich standartní prodejní ceny. Můžete tak díky tomu vyzkoušet produkty, které používají krásky z České Miss, nechat se překvapit, a ještě výrazně ušetřit.

Nadšení z krabičky s překvapením neskrývají ani nejkrásnější dívky v zemi. „Beauty inside se mi opravdu líbí. Myslím, že je to sen každé ženy mít kosmetické produkty od známých a kvalitních značek. Líbí se mi ten nápad, že krabičku naplní autoři a já sama nevěděla, co vlastně přijde, je to takové překvapení. Já osobně jsem s výběrem produktů velmi spokojena. Každý je na něco jiného a člověk si v tom najde to své,“ popsala své pocity Miss Earth Water Klára Vavrušková, která je zároveň i ambasadorkou projektu Beauty inside jako Česká Miss Lea Šteflíčková. „Jsem ráda, že mohu být ambasadorkou této krásné růžové krabičky Beauty Inside. Myslím si, že to byl dobrý nápad vytvořit takový projekt,“ dodala Lea. K dívkám se připojila i další kráska z České Miss – Miss Supranational Michaela Hávová. „Beauty inside je pro mě jedno velké překvapení. Nikdy bych nevěřila, že se budu tak těšit na krabičku, u které neznám její obsah. Jako každá dívka ráda zkouším nové přípravky na péči o pleť a tělo. Nejvíc jsem si oblíbila opalovací máslo, které opravdu nádherně voní,“ uzavřela Míša.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama