reklama

Berenika Kohoutová prozradila Krausovi exkluzivní novinku

reklama

Herečka Berenika Kohoutová, která byla hostem pořadu Show Jana Krause, prozradila na červené pohovce Janu Krausovi velkou osobní novinu – bude matkou.

Premiérové díly Show Jana Krause se zajímavými hosty a nečekanými odhaleními můžete vidět každou středu ve 21.35 na Primě.

Jan Kraus hned v úvodu na Bereniku vypálil, že kvůli jejímu požehnanému stavu se musí přezkoušet spousta představení v divadle Studio DVA. Její aktuální píseň Dělám stojky má na internetu už 4,5 mil. zhlédnutí. Prozradila, že videoklip k písni natáčela ještě před těhotenstvím. Berenika dělala dřív stojky na večírcích běžně. „Teď už ale nechodím ani na večírky, ani nedělám stojky,“ říká rezolutně Berenika, která ale jinak prý dělá všechno normálně. Někteří už rozebírali u její polonahé fotky na Instagramu, jestli je, nebo není těhotná. „Myslela jsme si, že když otěhotním, že to bude taková stopka, ale vůbec se nic nestoplo. Ale v devátém měsíci už Šíleně smutnou princeznu hrát nebudu, to by bylo divný. Nebo by se to muselo přejmenovat Šíleně těhotná princezna nebo Těhotná dívka na koštěti,“ dodává nastávající maminka. Jan Kraus jí poradil, aby hrála nejdéle do sedmého měsíce.

Berenice se daří nejen v profesním životě, ale i v tom osobním. Už rok žije s přítelem Kryštofem a přiznává, že od prvního dne si dokázala představit, že by s ním byla celý život: „Myslím, že po světě chodí vždy dva lidi, kteří k sobě patří, a občas se najdou. A to se přihodilo nám. Našli jsme se. Jsme nejenom partneři, ale také velcí kamarádi, přátelé, jsme na sebe duševně napojeni.“ Na svém partnerovi si dokonce váží úplně všeho, a jediné, co jí vadí, je, že nemá diář a neumí ho používat. V Bereničině soukromém životě dojde tedy v blízké době i k další zásadní události – narození potomka. Právě o své překvapení se exkluzivně podělila s diváky Show Jana Krause. Kdo další na sebe prozradí nějakou pikantnost?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama