reklama

Biatlonová reprezentace bude letos cenné kovy sbírat v pestrých barvách

reklama

Česká biatlonová reprezentace v čele s Gábinou Koukalovou aktuálně ladí formu na start světového poháru, který začne 27. listopadu ve švédském Östersundu. Ještě před svým odjezdem stihli sportovci nafotit v rakouském Hochfilzenu sérií fashion fotografií pro českou outdoorovou společnost Alpine Pro, jenž je již několikátou sezónu obléká.

Výběr oblečení, společně s produktovými manažery Alpine Pro, má na svých bedrech šéftrenér českých biatlonistů Ondřej Rybář, který pečlivě jednotlivé kousky testuje a stává se tak stylistou českých sportovců. Letos biatlonisté obléknou modré a růžové barvy, které doplní výraznými oranžovými kalhotami. Budou tak dobře vidět nejen před závody, ale dojdou si v nich i pro medaile na stupně vítězů

„Českým biatlonistům každý rok dodáváme tu nejvyšší kvalitu zimního vybavení. V loňském roce to byly lyžařské péřové bundy ISKUT a ISKUTA, letos jsme společně vybrali lyžařské bundy GILLETT a GILLETTA a výrazné oranžové kalhoty NUDD 2 a NUDDA. Snažíme se, aby k sobě kluci i holky ladili, proto mají stejnou barvu kalhot. Oranžové prvky jsme zapracovali i do zimních bund,” říká Václav Hrbek, spoluzakladatel společnosti Alpine Pro a ředitel návrhářského týmu. Stejný komfort i v těch nejextrémnějších podmínkách nabízí společnost nejen biatlonistům, ale všem zákazníkům. Veškeré kousky ze zimní kolekce českých biatlonistů jsou běžně dostupné.

Pořiďte si tyto kousky, které jsou nejen perfektně funkční díky svým vlastnostem, ale především nepřehlédnutelné, a tak i bezpečné. Ať je vás co nejvíce vidět!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama