reklama

Blíží se léto! Přestaňte se potit!

reklama

Nadměrné  pocení, čili hyperhidróza, postihuje 1-3% lidí na světě. V České republice jí trpí tisíce lidí. Trápí muže i ženy. Formé clinic   nyní  přichází  s novou, revoluční  a velmi efektivní metodou řešení tohoto problému v podpaží. Tato metoda nevyžaduje na rozdíl od ostatních metod opakování.  Její efekt je trvalý.

Zákrok, při němž je provedena liposukce potních žláz v podpaží, se provádí přístrojem Body Jet, kterým je běžně prováděna liposukce. Zákroky prováděné tímto přístrojem se vyznačují vysokou šetrností, doba hojení je kratší a stejně tak následná rekonvalescence. K odsátí potních žláz v podpaží se používají velice jemné kanyly. Celý zákrok probíhá v lokální  anestezii ,  necítíte bolest ani nic nepříjemného. Lékař vpraví znecitlivující roztok do podkoží malou kanylkou , kterou následně odsaje potní žlázy.  Zákrok trvá přibližně 45 minut. Po odsátí  se  podpaží  vydezinfikuje , drobná ranka  zalepí  a na odsávanou část se na 24 hodin přiloží  gáza. Tentýž den není doporučeno řídit ani nosit těžká břemena. Druhý den se může klient vrátit do zaměstnání. Hojení probíhá mírným otokem, možná je i modřina. Po dobu tří týdnů  je je doporučeno vyvarovat  koupání se ve veřejném   bazénu a sportu.  Ačkoliv změnu v pocení  lze pozorovat   ihned , finální výsledek se projeví až za 2 měsíce. Po zákroku obdrží klient   s sebou domů slabší léky na bolesti a léky na zmírnění otoků. Více info na www.formeclinic.cz.

Časté dotazy

Odstraní se pocení  úplně? Nechceme slibovat nemožné. Tato metoda je pro ty , kteří  se potí nadměrně nebo pro ty , kteří  chtějí pocení minimalizovat. Nedojde sice k úplnému odstranění pocení, ale ke skutečně  velkému zlepšení.

Není tento způsob nebezpečný?  Není riskantní odstranit  potní  žlázy? Tento postup není nijak nebezpečný.  Odstranění pocení laserem se používá již řadu let, bez následků a komplikací.  Tato metoda je bezpečnější v tom,  že žlázku  nepálíme , ale pouze odstraníme .

Nezačnu se potit více na jiném místě? Nikoliv, pocení se plynule rozloží do celé plochy těla.

Jak se na zákrok připravit? Nutné je oholení  podpaží,  dva dny před zákrokem alkoholová abstinence. Klient by neměl být v den zákroku nachlazený a mít opar. Před zákrokem je důležité vyšetření krve na krvácivost  a  srážlivost.

Cena zákroku: 23.000,-   

Akční nabídka do 31. 8.2014 : 21.000,-

V ceně je zahrnut i lékový balíček na domácí péči.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama