reklama

Blonďaté finalistky České Miss 2017 bodují

reklama

Mezi vítězkami České Miss 2017 sice není blondýnka, i tak ale blonďaté finalistky již krátce po finále zaznamenávají první úspěchy. Markéta Matoušová odletěla reprezentovat Českou republiku na světovou soutěž krásy Miss Global Beauty Queen 2017, Vendula Soukeníková, kterou mnozí přirovnávají k topmodelce Karolině Kurkové, se stala tváří reklamy známého mobilního operátora pro zahraniční trh a kvůli dalším pracovním příležitostem změnila radikálně svůj účes.

Markéta Matoušová je sice z finalistek České Miss nejstarší, oslavila již 26 let, ale zároveň patří mezi ty s nejlepší postavou. Je 175 cm vysoká, hubená a sebevědomá. V průběhu finálového galavečera České Miss nesmírně zaujala Jozefa Oklamčáka, organizátora Miss Slovensko, jenž jako odborník na ženskou krásu patřil mezi porotce a vlastní v rámci soutěže Miss Global Beauty Queen 2017 licenci za Českou i Slovenskou republiku. Právě on se rozhodl tuto atraktivní blondýnku do Soulu vyslat. „Markéta spĺňa všetky predpoklady úspešne reprezentovať českú krásu a kultúru v ďalekej Ázii,“ uvedl Oklamčák a doplnil:„Mal som tú česť byť členom poroty ČESKEJ MISS 2017 a Markéta bola mojou favoritkou, preto som sa rozhodol delegovať ju na túto svetovú súťaž. Verím, že ma nesklame a dokáže, že české ženy, samozrejme okrem SLOVENIEK, patria medzi najkrajšie na svete.“

A jak na možnost reprezentovat Českou republiku v Koreji reagovala Markéta Matoušová? „I když byl můj odlet doslova na poslední chvíli, moc jsem se těšila. Je to spousta nových zážitků a zkušeností. Šatů s sebou mám spoustu, z několika salonů i od návrháře Dominika Navrátila, tak se snažím reprezentovat co nejlépe. Každý den nacvičujeme choreografie na finálový večer, natáčely jsme medailonky, rozhovory a čeká nás i výlet po městě Soul. Držte mi 20.října na finále palce,“ napsala z Asie Matoušová.

Finalistka Vendula Soukeníková rozděluje dlouhodobě publikum na dvě části. Ty, kteří v ní vidí druhou Karolinu Kurkovou, a na tu druhou skupinu, která její účast ve finále České Miss nechápala. I když titul nezískala, v modelingu boduje! Krátce po finále vyhrála casting na zahraniční reklamu jednoho z největších mobilních operátorů a natáčení má již za sebou. Krátce po něm však radikálně změnila svůj účes kvůli dalším pracovním příležitostem a nechala se ostříhat.

Vendula je velmi specifický a zajímavý typ modelky. V tuto chvíli máme již několik pozitivních reakcí od zahraničních agentur z Milána, Paříže a Kuala Lumpur, které se o Vendulu zajímají. Během následujících dnů budeme řešit finální podobu kontraktu, aby již během října mohla vycestovat k první zahraniční agentuře,“ upřesnil Roman Holárek z agentury Pure Model, která úzce spolupracuje s Českou Miss. Právě on po prvních jednáních s klienty Vendule Soukeníkové doporučil změnu image, díky které získá ještě zajímavější modelingové zakázky.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama