reklama

Bohuš Matuš s manželkou zamířili na plastiku. Zpěvák si přeje trochu omládnout a jeho žena nový nos a hezké bříško

reklama

Manžele Matušovi jsme potkali na klinice estetické a plastické chirurgie, kam dorazili na konzultaci před plánovanými zákroky. S čím jsou nespokojeni a co si přeji na sobě změnit?!

Zatímco Bohuš Matuš podstoupí na Klinice YES VISAGE jeden zákrok, jeho žena Lucie plánuje hned dvě vylepšení. „Chci se zbavit pytlů pod očima, protože na kameře už je to hodně vidět. A taky mi už bude 49 let a mám mladou ženu, tak se chci také trochu omladit,“ říká známý zpěvák. Navíc se teď objeví na spoustě velkých akcí. Bude vystupovat na koncertě Pocta Karlu Gottovi v O2 Aréně, na obnovené premiéře muzikálu Noci na Karlštejně či na narozeninovém koncertě Heleny Vondráčkové v Lucerně, a tak si přeje dobře vypadat.

A co má v plánu jeho žena? „Čeká mě plastika nosu po úraze. Ještě na škole jsem si nos při tělocviku poranila a zůstal mi tam parádní hrbolek. A v rámci jedné anestezie mi pan doktor vyřeší i pupeční kýlu,“ prozrazuje nadšeně Lucie.

Manželka Bohuše Matuše právě s kýlou po porodu bojuje už nějaký čas. „Mám po předchozí nezdařené operaci na jiném pracovišti ošklivou jizvu a té bych se chtěla zbavit, protože dokud ji mám, tak se asi v létě do plavek neobléknu. Navíc se mi kýla opět vrátila,“ vysvětluje své důvody Lucie a dodává: „Nyní jsem si našla místo, kde jsou všichni neskutečně milý a o vašich problémech s vámi mluví a vysvětlují různá možná řešení. To se s špatným přístupem, který jsem zažila předtím vůbec nedá srovnat. Proto věřím, že už bude vše v pořádku.“

Lucie tedy podstoupí rhinoplastiku, tedy operaci nosu. „Nos budeme zjemňovat celkově, jak bázi nosu, tak hřbet a taky trochu zužovat. Je to zákrok, který řeší problém jak zdravotní po úrazu, tak estetický,“ vysvětluje plastický chirurg Kliniky YES VISAGE. Druhým zákrokem pak bude operace kýly. Půjde tedy o kombinovaný výkon v rámci jedné anestezie, což je pro tělo šetrnější.

Kdo se v době rekonvalescence bude starat o malou dcerku Natálku? „Lucinku čeká minimálně šestitýdenní odpočinkový režim a já mám teď hodně práce, ale naštěstí Lucka má skvělé rodiče, kteří nám pomohou,“ uzavírá Bohuš Matuš.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama