reklama

Brabantia – Přehledné skladování potravin

reklama

Plánujete si udělat pořádek ve spíži či v kuchyni? Pak určitě oceníte designové dózy Brabantia, které jsou k dostání v různých velikostech na různé druhy běžně používaných potravin – jako jsou těstoviny, rýže, luštěniny, mouky, cukr, sůl, ale i sladkosti, sušenky, oříšky a další.

Skleněné dózy si zamilujete, nejen díky jejich praktičnosti, ale také designu. Sklenice navíc potěší snadným čištěním, lze je mýt v myčce, ale jsou také tepluvzdorné a můžete je použít i do mikrovlnné trouby. K dostání jsou s víčky ve světlé a tmavé šedé i mátové barvě, v objemu od 0,3 l do 1,9 l, a tak se přizpůsobí všem nárokům a potřebám skladování potravin.

Brabantia dózy na potraviny s odměrkou

Nové typy dóz v inovativním designu se speciálními odměrkami na skladované potraviny, díky kterým přesně vyměříte potřebné množství jídla pro každou porci. Brabantia tím chce omezit zbytečné plýtvání potravinami, a navíc z prodeje každé dózy podpoří The Hunger Project proti hladovění v rozvojových zemích světa.

Dózy jsou k dostání ve dvou designových a materiálových provedeních – v plastu a ve skle. Elegantní plastové dózy jsou vyrobené z odolného materiálu, kterým je tritan. Tento druh plastu odolá i těžším podmínkám, pádům a nárazům. Skleněné nádoby mají silikonové těsnění, takže udržují potraviny v naprostém suchu a déle čerstvé.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama